Ünlü Makyaj Sanatçıları 2023 Güzellik Tahminlerini Paylaştı


“Trend Yok” Trendi:

Her şeyden önce, 2023 tamamen ilgili olumsuzluk kalabalığı takip etmek. Makyaj sanatçısı kurucusu Danessa Myricks insanların viral makyaj anlarına girmek yerine kendi davullarının ritmine göre yürümek isteyeceklerini açıkladı.

E’ye özel olarak “Konu güzellik olduğunda insanlar korkusuzdur” dedi! Haberler. “Devam eden trend, kimsenin trendleri umursamaması. Hissettiklerini yapıyorlar, deneyler yapıyorlar ve otantik makyaj yapmaktan korkmuyorlar.”

Sör Johnyaptığıyla tanınan Beyoncé‘nin çekiciliğine daha fazla katılamıyoruz ve ekliyor, “Ben trendlerden hoşlanmıyorum, herkesin yaratıcılığını marjinalize ediyor. Her zaman seni iyi hissettiren şeyin peşinden git.”

Renklerinizi Gösterin:

öforibaş makyaj sanatçısı donni davy leylak, deniz salyangozu ve derin indigoların canlı tonlarının gözlerde hakimiyet kurmasını beklediğini, menekşe ve sıcak pembe patlamaların yanak seçenekleri olacağını söyledi.

Ek olarak Danessa, insanların “cesur, dinamik tonlardan korkmadıklarını” ve Pantone’nin Yılın Rengi Viva Magenta’nın yeni bir güzellik görünümü dalgasına ilham vermesini beklediğini söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357447/beyonce-s-makeup-artist-and-more-experts-share-their-2023-beauty-predictions?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir