Ünlü Çocuklara COVID-19 Aşısı Yapılıyor – Hollywood Life


John Efsanesi Chrissy Teigen Luna


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Hiç kimse koronavirüsten tamamen bağışık değildir ve birçok ünlü bunu doğrulayabilir! Salgın iki yılı aşkın bir süre önce baş gösterdiğinden beri, tehlikeli hastalık ortalığı kasıp kavurdu – ancak bu ünlü insanlar, çocuklarını virüsün etkilerinden korumak için önlemler aldı. Tom Hanks, Rita Wilsonve Hollywood’da çok daha fazlası. İşte COVID-19 aşılarını yaptıran ünlü çocuklar.

Luna Stephens

John efsanesi ve Chrissy Teigenkızı Luna Stephens Aralık 2021’de ikinci COVID-19 aşısını dondurma ikramıyla geri aldığı için halka açık bir şekilde ödüllendirildi! John, 1 Aralık 2021’de Instagram aracılığıyla “Büyük kızımı 2. vuruşunu kutlamak için dondurmaya götürdü” diye yazdı. Anne Chrissy, 6 yaşındaki çocuğun mutlu bir şekilde dans ettiği dondurma dükkanına yaptığı gezinin bir videosunu yayınladı. “İkinci atış kraliçesi! git büyük kız git büyük kız git!” videoya başlık attı.

John Efsanesi Chrissy Teigen ve Luna
John Legend, Chrissy Teigen, kızları Luna, Mart 2022’de Los Angeles’ta birlikte vakit geçiriyorlar. (Shutterstock)

Menekşe ve Seraphina Affleck

Ben Affleck ve Jennifer Garneren büyük iki çocuğu, menekşe16 ve Seraphina Affleck, 13, ikisi de virüse karşı aşılandı. Jennifer, Eylül 2021’de sosyal medyaya geri dönerek ışık saçan bir özçekim paylaştı ve kızlarına okula dönüş gönderisinde aşı yaptırdığını açıkladı. “Bugün ailem için gerçek bir anlaşma – geri döndük” diye kısmen selfie yazdı. “3/3 maskeli, 2/3 aşılanmış (yakında, lütfen, 11 ve altı), her biri istekli, çekingen, cesur, savunmasız ve – anladığım kadarıyla – 3 katın altında gülümsüyor.”

Violet, Ben ve Seraphina Affleck
Violet, Ben, Seraphina ve Samuel Affleck Eylül 2021’de Los Angeles’ta yürüyüşe çıkıyor. (Shutterstock)

Jennifer ayrıca pandemi sırasında yardımları için okul personeline teşekkür etmek için zaman ayırdı. “Teşekkürler öğretmenler, teşekkürler yöneticiler, teşekkür ederim okul personeli – bir buçuk yılın sonunda (çocuklar ve ebeveynler) – büyük ve gürültülü, sessiz ve derin duygulara sahip olduğunuz için” dedi. “Bizi bu kadar uzağa, sağlığa ve özgürlüğe bu kadar yaklaştırdığınız için bilime teşekkür ederiz.”

Gelecek Wilburn

en büyük çocuğu ciara, Geleceğin Zahir Wilburn, 7, aşı oldu, yıldız onayladı. First Lady’yi ziyaretinde oğlunun aşı yaptırmasının öneminden bahsetti. Dr. Jill Biden Kasım 2021’de Beyaz Saray’da.

Gelecek Wilburn
Future Wilburn, 16 Mart 2022’de CO Englewood’da düzenlediği basın toplantısında gülümsüyor. (Shutterstock)

“Heyecanlı içeri girdi – biraz gergindi, ama heyecanlıydı – çünkü sınıf arkadaşlarının çoğu zaten aşı olmuştu, bu yüzden onunla bu yolculukta olmak gerçekten güzeldi” dedi. “Anne olmak ve onun gözünden görmek de harikaydı.”

“Bence nihai hedef bu şeyi sona erdirmek ve hepimiz için biraz daha güvende hissetmek ve ek bir koruma katmanına sahip olmak” diye devam etti. Ciara, Beyaz Saray’da çocuklarının bir videosunu da yayınladı. “Çocuklarımı @WhiteHouse’a götürmek bir zevkti” diye yazdı. “Sonsuza kadar hatırlayacağımız bir gün. Davet için @Flotus’a teşekkür ederiz. Çocuklar için Aşı hakkında konuşmak harika bir zamandı. Birlikte Seviye Atlayalım.”

Kuş Silverstein

Birdie Silverstein ve Meşgul Phillips
Meşgul Philipps ve Birdie Silverstein, 24 Mart 2022’de Los Angeles’ta bir gösterim için geliyorlar. (Shutterstock)

13 yaşındaki çocuğu meşgul Phillips ünlü annelerine göre, Haziran 2021’de tekrar aşı oldular. 7 Haziran 2021’de Instagram aracılığıyla “Giysilerimin yüzde 100’ünü giyen bu çocuk dün tamamen aşılandı” diye yazdı. “Ayrıca, hayatımda bir kez bile Birdie kadar zahmetsizce havalı olmadım (ya da olmadım). Demek istediğim, ”diye bitirdi kalp ve yıldız emojilerinin yanında.

Gönderi, Birdie’nin at kuyruğu takan ve siyah bir maske sallayan bir fotoğrafını içeriyordu. Ayrıca üstünde parlak pembe bir cami olan bir New York City tişörtü giyiyorlardı ve saçlarında çok güzel pembe bir çizgi vardı.

Soleil Moon Frye’ın çocukları

Soleil Moon Frye ve kızı Şair
Soleil Moon Frye ve kızı Poet, 9 Ekim 2012’de Los Angeles’ta bir balkabağı tarlasını ziyaret ediyor. (Shutterstock)

dizide rol alan oyuncu serseri biracı45 yaşındaki en büyük iki çocuğuna aşı yaptırmanın önemine ilişkin duygularını açıkladı, Sienna Gülü16 ve Jagger Joseph Mavi14, Eylül 2021’de. “gerçekten gururlu” ve onlar “bu kararların alınmasının büyük bir parçasıydı”.

80’lerin ikonu, “Gerçekten bunu soruyorlardı” dedi. İnsanlar. “Gençlerin sohbete dahil olduğunu ve bu seçimlerin bir parçası olduğunu görmenin inanılmaz olduğunu düşünüyorum.” Soleil açıkça onların refahına yatırım yaptı – 2021 yazında dört çocuğundan üçünün virüs için pozitif test ettiğini ve ardından iyileştiğini itiraf etti.

Emmy Rossum’un kızı

Emmy Rossum beş yaş ve altı çocukların aşılarında ön saflarda yer alıyor! bu Operadaki hayalet Beauty, 6 ay ile 5 yaş arası çocuklar için onaylandıktan birkaç gün sonra 1 yaşındaki kızını aşılattığını paylaştı. Emmy kızının adını gizli tutarken, çocuğun kolunun üzerinde ışıltılı bir yara bandı olan bir fotoğrafını yayınlamaktan heyecan duydu. “Uzun zamandır beklediğimiz heyecan verici bir gün!” 22 Haziran 2022’de tatlı resmin altına bir başlık attı. “Kızımız ilk covid aşısını oldu!”

Levi McConaughey

Matthew McConaughey Kasım 2021’de aşı ile ilgili yaptığı bazı yorumlara kaşlarını çattı. Ancak yorumları netleştirirken, oğlunun Camila Alves13 yaşında Levi McConaughey, koronavirüse karşı aşılanmıştır. Yorumlar sırasında çıldırdı New York Times Dealbook Zirvesi. Fakat Dallas Alıcı Kulübü 52 yaşındaki yıldız, kısa bir süre sonra Instagram hikayeleri aracılığıyla duruşunu netleştirdi.

Matthew ve Levi McConaughey
Matthew McConaughey ve oğlu Levi, 26 Şubat 2022’de Teksas’taki Austin FC Maçında. (Shutterstock)

10 Kasım 2021’de “Çocuklar ve aşı zorunlulukları konusundaki fikrim sorulduğunda ‘Henüz çocuklar için zorunlu kılamadım’ dedim. 5-11 yaşındaki görev, ”diye devam etti. “Doğru olmayan ve o zamandan beri tıklama tuzağı manşetleriyle ima edilen şey, çocukların aşılanmasına kesinlikle karşı olduğumdur. Bu yanlış. Hatta 13 yaşındaki en büyük oğlumuz Levi’nin COVID-19 aşısı tam.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celebrity-kids-covid-19-vaccine-4774456/

Yorum yapın

SMM Panel