Ünlü Çift Stilinde Son Model: Biebers, Bennifer ve Daha Fazlası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E değil!

Bekar olduğumuz için üzülürsek, dürüst olmak gerekirse, ünlü çiftlerin ikonik tarzını vekaleten yaşıyoruz. İkili gibi Bieber’lar, Rihanna ve A$AP Rocky, Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Kourtney Kardashian ve Travis Barkerve Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly bize ihtiyacımız olan tüm sokak stili, grunge ve kırmızı halı kıyafeti ilhamını veriyorlar. Terapistimize soracağız ama bu saplantının yalnızlığımızla başa çıkmanın tamamen sağlıklı bir yolu olduğunu düşünüyoruz, tamam mı?!

Bu ünlülerin hepsinin kendi başlarına harika bir tarzları var, ancak bazen kolunuzda süper güzel görünen başka bir yıldıza sahip olmak en iyi aksesuardır, bu çiftlerin sahip olduğu ışıltıdan bahsetmiyorum bile. böyle aşık. Onlar adına gerçekten mutluyuz ve hiç kıskanmıyoruz… yemin ederim.

Trend olan çift tarzındaki en son üç kategoriye ayrılıyor gibi görünüyor. orada genç, havalı sokak stili görünümleri The Biebers, Kendall Jenner ve Devin Booker, Rihanna ve A$AP Rocky gibi ünlüler tarafından giyilir. Sonra orada eski, 90’lar nostaljisi ilham Kravis ve Megan Fox ve MGK’dan geliyor. Son olarak, her zaman çok uyumlu ve şık görünen Hollywood çiftleri vardır. Bennifer ve Nick Jonas ile Priyanka Chopra, gardırobumuzu yükseltmemiz için bize ilham veriyor. biraz kırmızı halı cazibesi.

En sevdiğiniz ünlü çiftin uyumlu görünümlerinden ilham alan stiller için aşağıya kaydırın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324523/the-latest-in-celebrity-couple-style-the-biebers-kourtney-and-travis-bennifer-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın