Ünlü BIG’in Oğlu Ölümden 25 Yıl Sonra Babasını Nasıl Onurlandırdığına Dair – Hollywood Life


Ünlü BIGCJ Wallace


Galeriyi görüntüle

Image Credit: MediaPunch/Shutterstock/JMartinvisuals’tan Jamel Martin

Ünlü rapçinin trajik cinayetinin üzerinden 25 yıl geçti kötü şöhretli BÜYÜK7 Mart 1997’de Los Angeles, Kaliforniya’da bir partiden ayrıldıktan sonra bir SUV’de vurularak öldürüldü. Christopher Wallacehenüz bir oğlu karşıladı, CJ Wallaceşarkıcı ile dünyaya inanç evans48. 20 Mayıs Cuma günü, Notorious BIG’in oğlu Faith ve rap efsanesini bilen ve seven bir dizi diğer rapçi ile birlikte BIG’in 50. doğum gününü kutlamak için bir araya geldi. HollywoodYaşam 25 yaşındaki CJ’si ile babasının mirası ve hala hayatta olsaydı ona doğum günü hediyesi olarak ne alacağı hakkında ÖZEL konuştu.

Babasını nasıl onurlandırmaya devam ettiği sorulduğunda CJ, “Onu kutlamaya ve farklı bir hikaye anlatmaya devam ediyorum. Mirasını farklı şekillerde onurlandırmaya devam ediyorum.” CJ, BIG’in müziğinin ölümünden çok sonra neden yaşamaya devam ettiğine dair düşüncelerini aktarmaya devam etti. “İstediğim bu. Ulaşılması gereken tüm insanlara sürekli olarak ulaşması gerekiyor. Her yıl daha da çılgınlaşıyor” dedi. Favori bir BIG şarkısı olup olmadığı sorulduğunda, CJ sadece birini seçemeyeceğini söyledi. “Sadece birini seçemem. Ne kadar sorulursa sorulsun asla birini seçemiyorum. Bu gece ‘Mo Money Mo Problems’i düşünüyorum. ‘Makineli Tüfek Funk’ hakkında düşünüyorum. Kimsenin bilmediği, duyulmamış remixleri düşünüyorum.”

CJ Wallace
The Notorious BIG’in oğlu CJ Wallace, 20 Mayıs 2022’de New York’ta bir partide merhum babasının 50. doğum gününü kutlamak için dışarı çıktı. (MediaPunch/Shutterstock/Jamel Martin Of JMartinvisuals)

BIG öldürüldüğünde, CJ sadece dört aylıktı. Söylemeye gerek yok, babasını gerçekten tanıma şansı olmadı. Yine de CJ, sürekli ondan ilham aldığını söyledi. “Kesinlikle aklımı başımda tutuyor. Bazen sadece müziğini dinliyorum ve belirli durumlarda ne yapardı diye düşünüyorum.” tarafından sorulduğunda HollywoodYaşam 21 Mayıs’ta gerçekleşecek olan 50. yılı için BÜYÜK ne alacaktı, CJ bize, “Ona sarılırdım. Mümkün olduğu kadar onun etrafında olmak ve ondan mümkün olduğunca çok şey almak isterdim.”

Ünlü BÜYÜK
The Notorious BIG, 7 Mart 1997’de California, Los Angeles’ta bir partiden ayrıldıktan sonra vurularak öldürüldüğünde 24 yaşındaydı. (MediaPunch/Shutterstock/Jamel Martin Of JMartinvisuals)

Faith ve CJ dışında, rap camiasında öne çıkan bir sürü başka isim saygılarını göstermek için geldiler. lil kim47, Şişman Joe51 ve Küçük DurÖlümcül atışlar yapıldığında BIG ile birlikte arabada bulunan Junior MAFIA’dan 44 yaşında. HollywoodYaşam ayrıca, bugün burada olsaydı, düşmüş arkadaşına ne hediye edeceğini sormak için Şişko Joe ile konuştu. ÖZEL bir röportajda, Fat Joe 50. yaş günü hediyesi için BÜYÜK sevgi vereceğini söyledi. “Aşk. Ona sevgiden başka bir şey vermezdim” dedi. Lexus ve Pepsi’nin sponsor olduğu parti, Guastavino’nun New York’taki restoranında düzenlendi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/notorious-big-son-cj-wallace-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir