Üniversiteli Kızların Seks Hayatlarının Kaderi Ortaya Çıktı


Essex College’da okul hala devam ediyor.

14 Aralık’ta HBO Max açıkladı Üniversiteli Kızların Seks Hayatları15 Aralık’ta iki bölümle ikinci sezonunu tamamlayan dizi, üçüncü sezon onayını aldı.

ikinci sezonu Seks Hayatlarıtarafından yaratıldı Mindy Kaling ve Justin NobleNew England’daki Essex College’da sonbahar tatilinden sonra dört üniversite oda arkadaşı Kimberly (Kimberly) ile birlikte alındı.Pauline Chalamet), Bel (Amrit Kaur), Leighton (Reneé Rapp) ve Whitney (Alyah Chanelle Scott) – yayıncıya göre “birinci sezonun sonunda önlerine çıkan zorlukların” üstesinden gelmeye çalışmak ve yeni yüzler, partiler ve çıkmazlarla dolu bir sonraki dönemle yüzleşmek.

Ilia Isorelýs PaulinoDizide Kimberly’nin iş arkadaşı Lila’yı çalma sahnesini oynayan 14 Aralık’ta yenilenme haberini kutladı. tweetleme: “Geri döndük orospular!!”

Yenileme duyurusu, lejyonlar için hoş bir haber. Seks Hayatları hayranlar – ve akış evinde bir kargaşa anında geliyor. Son günlerde HBO ve HBO Max iptal etti Los Espookys, Aşk Hayatı, aslalar, Sürtük, Efsanevi ve FBoy Adası.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358313/the-fate-of-lessigreaterthe-sex-lives-of-college-girlslessigreater-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir