Üniversiteli Kızların Seks Hayatından Kimin Ayrıldığına İnanamayacaksınız


Gavin LeatherwoodEssex Koleji’ndeki ders günleri sona erdi.

Nico’yu oynayan aktör, Üniversiteli Kızların Seks Hayatlarıikinci sezonu için geri dönmeyeceğini açıkladı. Mindy KalingHBO Max komedisi. ile bir röportajda Bize HaftalıkLeatherwood, “geri dönmeyeceğini” doğruladı. [and is] dallanıyor ve farklı bir yöne gidiyor” kariyeriyle.

“İnanılmaz bir deneyimdi. Mindy’nin harika olduğunu düşünüyorum ve oyuncular, herkes çok sevimli,” diye açıkladı. “Fakat orada çok fazla harika fırsat varken kanatlarımızı açmaya ve kendimizi başka projelere yönlendirmeye devam etmek istiyoruz, bu yüzden hareket bu.”

Peki, TV gönül yarası için sırada tam olarak ne var? Instagram hesabına göre Leatherwood şimdi müzik kariyerine odaklanıyor. “8 Nisan’da çıkacak yeni bir şarkım var” Sabrina’nın Ürpertici Maceraları şap, 28 Mart’ta Instagram Hikayesi’nde paylaştı. “Bunun adı ‘Aşığım Ol’.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325143/gavin-leatherwood-exits-the-sex-lives-of-college-girls-ahead-of-season-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın