Üniversite Yurdunuz İçin İhtiyacınız Olan 19 Shower Caddy Essentials


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

İster yurtlara dönüyor olun ister ilk kez üniversiteye gidiyor olun, yeni bir okul yılı biraz alışveriş gerektirir. Sırt çantalarından okul malzemelerine ve yurt dekoruna kadar, satın alınması gereken birçok temel şey var. Bu ihtiyaçlardan biri de duş kabini. Yer arkadaşlarınızla ortak bir banyoyu paylaşıyorsanız, banyo malzemelerinizi ileri geri getirmenin en etkili yolu dolu bir duş kabinine sahip olmaktır.

Üniversite yurtlarında sınırlı miktarda alan olduğundan, gerçek temelleri getirmeniz gerekir. Paketleme listenizi daraltmak için yardıma ihtiyacınız varsa, işte gelecek dönem için olmazsa olmazlardan bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340815/shower-caddy-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir