Universal Studios Tema Parkı Stil Rehberi: Minionların Olması Gerekenler ve Daha Fazlası


Biz bağımsız Bu ürünleri sevdiğimiz için seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Tüm günü bir tema parkında geçirmek, yaz aylarında yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Yapacak ve görecek çok şey var, iyi vakit geçirmeniz garanti. Ama bizim gibiyseniz, parka yapacağınız gezide ne giyeceğinizi bulmak oldukça zor olabilir. Sonuçta, bütün gün dışarıda olacağınız için rahat olmak istiyorsunuz. Aynı zamanda, hala sevimli görünmek istiyorsunuz. İşte biz burada devreye giriyoruz.

Bu yaz Universal Studios Hollywood veya Universal Orlando’ya planlanan bir seyahatiniz varsa, şanslısınız. Parklara temalı bir spor yapmak istiyorsanız, Universal tema parklarında Wizarding World’den The Simpsons’a, Jurassic Park ve Jurassic World’e kadar birçok farklı “toprak” var, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçeneğiniz var. En sevdiğiniz Evrensel Klasik Canavar veya film serisine olan sevginizi bile temsil edebilirsiniz.

İster Minyonlar, ister dinozorlar, Reese’in Parçaları seven bir uzaylı veya korku filmi ikonlarını seviyorsanız, Universal Studios tema parklarında giyebileceğiniz bazı şık, havalı ve rahat parçaları bir araya getirdik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336560/universal-studios-theme-park-style-guide-15-things-that-will-make-you-look-stylish-cool-at-the-parks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir