Under Deck Med’in Malia White’ı 7. Sezonda Olacak mı? Diyor…


İronik bir şekilde, Sidney, Avustralya yerlisi olan Hannah, yalnızca E! Mart ayında Kaptan Jason’ın gösteriye katılmaya karar vermesinin nedeninin kendisi olduğu haberi. Aynı röportajda, işten çıkarılmasına ve Malia ile Kaptan Sandy’nin bunda oynadığı role ağırlık verdi.

“Gemide uyuşturucu var. Uyuşturucularını sifonu çekecek misin?” falan, falan,” diye hatırladı Hannah, “‘İlaçlarımı neden tuvalete atayım ki?’ Akıl hastalığı için reçeteli ilaçların ve eğlence amaçlı ilaçların aynı şekilde tedavi edildiği yerlere bu damgayı koymamalısınız.”

Geriye dönüp baktığında, Malia’dan çok Kaptan Sandy’ye kızgın olduğunu söyledi. Hannah, Sandy hakkında, “Aynı sonucu görmek isteyeceği birçok durumda olduğumuzu bile hissediyorum,” dedi Hannah, “ama bu olamazdı. Bu yüzden onunla birlikte hissediyorum, çok şey gibiydi, ‘Evet, şimdi bir şeyim var!'”

Bravo alum ekledi, “Sandy ile kimsenin görmediği çok fazla sahne arkası varmış gibi hissettim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332027/will-below-deck-mediterranean-s-malia-white-appear-on-season-7-she-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir