UMass Amherst Lakros Oyuncusu Aidan Kaminska 19 Yaşında Öldü


Massachusetts Amherst Üniversitesi, öğrenci-sporcuya haraç ödüyor Aidan Kaminska yürek burkan ölümünün ardından.

UMass Athletics’e yapılan açıklamaya göre İnternet sitesiOkulun mesajında, lakros oyuncusu 30 Mayıs’ta 19 yaşında öldü. NCAA ayrıca tweetlendi“Aidan Kaminska’nın yasını tutmak için Massachusetts Amherst Üniversitesi’ne katılıyoruz.”

İkinci sınıf iletişim uzmanının ölüm nedeni şu anda herkese açık olarak paylaşılmamış olsa da, çevrimiçi bir ölüm yazısı Aidan, Anma Günü sabahı “beklenmedik bir şekilde vefat ettiğini” belirtiyor.

Long Island yerlisine övgüde, “Aidan bulaşıcı gülümsemesi, iyi bir arkadaş ve muazzam bir atlet olarak biliniyordu” dedi. “Port Jefferson’da yeni kurulan lakros programının bir parçası olarak genç yaşta lakros oynamaya başladı.”

Lisede hem lakros hem de futbol için övgüler kazandıktan sonra, Aidan UMass Amherst’in Minutemen lakros takımına katılmaya devam etti. Orta saha oyuncusu yakın zamanda Colonial Athletic Association’ın Tüm Turnuva Takımına seçildi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333310/umass-amherst-lacrosse-player-aidan-kaminska-dead-at-19?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel