Uluslararası Yoga Günü kutlu olsun! Alala Yoga ile Özel Dropumuzu Satın Alın


E! alımlardan komisyon alır. Öne çıkan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. Bu içeriği oluşturduk ve bu ürünleri bağımsız olarak seçtik çünkü onları seviyoruz ve sizin de seveceğinizi umuyoruz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Uluslararası Yoga Günü ve bunu yoga ve perakende terapi ile kutluyoruz çünkü zende kalmanın daha iyi iki yolunu düşünemiyoruz. Antrenman gardırobunuzu güncellemek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Alala, yalnızca E ile alışveriş yapabileceğiniz üç özel yoga kıyafeti paketini piyasaya sürdü! Haberler.

Bu trend antrenman stillerini bir araya getirdiğinizde 35$’a kadar tasarruf edeceksiniz. Eşleşen bir antrenman seti hakkında anında daha fazla bir araya getirilmiş hissetmenizi sağlayan bir şey yok mu? Yeni yoga kıyafetlerimizde iyi görünmek, terli bir antrenmandan geçmek için ihtiyacımız olan motivasyon. Sizi yoga sınıfınızdan brunch’a götürecek çok yönlü kırpılmış bir tişörtten benzersiz, eğlenceli ve flört bir fiyonk detayına sahip bir sete, aşağıya kaydırın namaöldürmek ve kaydet. Alala’nın bu üç yoga kıyafeti, tüm yaz boyunca zenci ve modaya uygun kalmanıza yardımcı olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335021/happy-international-yoga-day-shop-our-exclusive-drop-with-alala-yoga?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel