Ulusal İçecek Şarap Günü’ne Şerefe Demenin 15 Yolundan Alışveriş Yapın


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Elbette, kimsenin şarap içmek için bir “bahaneye” ihtiyacı yoktur, ama bir bahaneye sahip olmak her zaman güzel değil midir? 25 Mayıs Ulusal Şarap Günü ve ben bunu şık bir şekilde kutlamak niyetindeydim. İdeal olarak, hepimiz yapabiliriz. Ne de olsa, başka neden bu sevimli şarap bardakları ve aksesuarları listesini bir araya getireyim ki? Eylüle kadar doğum günüm bile yok.

İster tek başınıza ister bir grupla içiyor olun, bir soğutucuyla yola çıkmayı veya oturma odasından tanenlerin yumuşamasını beklemeyi veya aradaki kelimenin tam anlamıyla sonsuz etkinliklerden herhangi birini yapmayı planlayın, Ulusal Şarap Günü’nü bir gün haline getirmenin bir yolu var. kutlamak için bir Özellikle ufukta uzun bir hafta sonu varken.

Yani, şampanya, Prosecco, roze, kırmızı veya beyaz – hatta bu nasıl-olabilir-var-olabilir Lambrusco, lezzetli, soğuk ve ışıltılı bir kırmızı yudumluyorsanız (lütfen bir ara deneyin!) – Ben Burada eğlenecek bir şey olduğunu düşünüyorum. Arkanıza yaslanın, mantarı açın ve kaydırmaya başlayın. Şerefe!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365345/say-cheers-to-national-drink-wine-day-with-these-wine-glasses-champagne-flutes-and-accessories?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir