Ulusal Hazine: Tarihin Kıyısında Yıldızlar Paskalya Yumurtalarını Ortaya Çıkarıyor


Göz açıp kapayıncaya kadar bu değerli Paskalya yumurtalarını kaçırabilirsiniz.

Disney+ ilk iki bölümü yayınladı. Ulusal Hazine: Tarihin Sınırı 14 Aralık ve ardından temel aldığı sevilen film serisine saygı duruşunda bulunuldu. Yeni başlayanlar için, prömiyer kısa ömürlü dönüşünü işaret ediyordu. Harvey KeitelYetişmekte olan kriptolog Jess’i verdikten sonra birinci bölümde vefat eden FBI Ajanı Peter Sadusky (lisette oliviera) eski bir hazineye dair bir ipucu – bu bir şekilde rahmetli babasıyla bağlantılı.

ile çalışmak üzerine Ulusal hazine efsane, Lisette E’ye söyledi! Haber “inanılmaz bir onurdu”, çünkü “filmi bu kadar özel yapan şeyin büyük bir parçasıydı. Ve bir bakıma meşaleyi bana devrettiler gibi hissediyorum.”

Kartal gözlü hayranlar ilkinden önemli ipuçlarını fark etmiş olabileceğinden, elbette Harvey’in kamera hücresi tek dikkate değer geri dönüş değil. Ulusal hazine film: Benjamin Franklin bardaklar ve Lületaşı Borusu.

Öğeler, Jess’in merhum Sadusky’nin torunu Liam’ı iplediği ikinci bölümde gizli bir hazine odasında ortaya çıkıyor (Jake Austin Walker) büyüyen bir gizemi çözmesine yardım etmeye.

Bunların olduğuna dair onay arıyorum Gerçekten OG serisinden paskalya yumurtaları mı? O zaman başka yere bakma çünkü Jake bizdeydi. Zuri Kamış, Antonio Cipriano, Ürdün Rodrigues ve Lyndon Smith geri aramaları onaylayın ve başkalarını gelmeye teşvik edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358297/the-stars-of-lessigreaternational-treasure:-edge-of-historylessigreater-reveal-easter-eggs-from-the-og-films?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir