Ultimatum’un Nisan Ayında Yeni, “Daha Yaşlı” Erkek Arkadaşı Tanıtıldı


Ne Nisan Marie istiyor, April alıyor! Ve en çok istediği şey parmağında bir yüzük.

ültimatom‘in sözde “havai fişek” 13 Nisan’da Netflix’e düşen yeniden birleşme bölümünde yeni erkeğiyle alay ettikten sonra gizemli erkek arkadaşının kimliğini ortaya çıkardı. 23 yaşındaki şovda “ciddi” olduğunu paylaştı. ” ve “sağlıklı” bir ilişki ve Austin, Teksas’taki bu “yaşlı” adamla çoktan taşındı.

April, daha sonra E! Haber, şaka, “Ateşli kızım kışı geçirmem gerekirken, onu yarıda kesti ve altı aydır çıkıyoruz.”

Yeni aşkı olduğu ortaya çıktı Cody Cooper, Teksas merkezli bir emlak komisyoncusu ve vape girişimcisi. 30 yaşındaki işadamı, Instagram biyografisine göre yakında çıkacak olan “Erkek Lüks İç Giyim” serisi olarak tanımlanan WOODCOX adlı bir marka üzerinde de çalışıyor.

April, 14 Nisan’da aşk hikayesini yazarak paylaştı. Instagram“SEN olduğun için teşekkür ederim. isteyebileceğim en harika erkek, erkek arkadaş, ortak ve en iyi arkadaş olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum, sana saygı duyuyorum ve sana milyonlarca şey için tapıyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327406/the-ultimatum-s-april-debuts-her-new-older-boyfriend-after-jake-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın