Ultimatum’un Madlyn’i Hamileliği Hakkındaki Söylentileri Açıklıyor


Madlyn Ballatori çekimler sırasında gemide bir bebeği olduğu yönündeki spekülasyonları kapatıyor ültimatom.

Netflix kişiliği, onu ifşa ederek hayranların zaman çizelgesi sorularını netleştirdi bire bir aynı kocaya düğün tarihi kolby öpüşme. “Açıklık olması açısından Colby ve ben 5.13.2021’de evlendik ve önümüzdeki iki hafta içinde bebeğimiz olacak” diyerek Instagram’da açıklama yaparak şunları ekledi: ültimatom Mart 2021’de üretime başladı ve birleşme Şubat 2022’de çekildi.

Her şeyin matematiğinden bunalmış olabilecek takipçiler için daha fazla hecelemek için, “Çekimler sırasında hamile değil” diye ekledi.

Madlyn ve Colby de E! Özel bir röportajda, çekimlerden “üç ay” sonra hamile olduklarına dair haberler sona erdi. 13 Nisan’da yayınlanan bir röportajda Madlyn, “Şov Mayıs’ta sona erdi,” dedi ve “Ağustos’ta hamile kaldım.”

“Hayatı birlikte ele alıyoruz,” diye ekledi. “Daha mutlu olamazdık.”

ültimatom Madlyn ve Colby’nin ilişkisini, başka biriyle üç haftalık bir deneme evliliğine başlamaları için görevlendirerek test etti. Madlyn rol arkadaşıyla eşleşti Randall Griffin ve Colby üç haftasını Nisan Marie. Yeniden bir araya geldikten sonra, çift sezon bir finalinde evlendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327658/the-ultimatum-s-madlyn-ballatori-sounds-off-on-claims-she-got-pregnant-during-the-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir