Ultimatum’dan Alexis Maloney ve Hunter Parr Evlendi


Burada daha fazla ültimatoma gerek yok!

Netflix gerçeklik dizisiyle nişanlandıktan sonra ültimatom, Alexis Maloney ve avcı parr 18 Haziran’da Palos Verdes, Kaliforniya’daki Wayfarers Chapel ve Palos Verdes Golf Club’da romantik bir açık hava töreniyle evlendiler.

Alexis, özel günü Instagram Hikayesinde belgeledi, 10 nedime ve 10 sağdıçtan oluşan düğün partisinin fotoğraflarını ve gece resepsiyonda dans eden mutlu çiftin videolarını canlı yorumlarıyla yayınladı. Elton John“Küçük Dansçı” Beyonce“Çılgın Aşık” ve daha fazlası.

27 yaşındaki Alexis’e göre, düğünlerinde bir orkestranın sahne alması mutlak bir zorunluluktu. “Hunter ve ben için canlı müziğin olması gerçekten önemli” dedi. İnsanlar. “Sadece iyi bir zaman.”

Aslında, 30 yaşındaki Hunter, düğünün ana temalarının “geleneksel akış, canlı müzik, çok eğlenceli” olduğunu söyledi. [an] açık bar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335089/the-ultimatum-s-alexis-maloney-and-hunter-parr-are-married?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel