Ultimate Girls Trip Yıldızlarının Her Gerçek Ev Hanımı Arasında Sırada Olduğu Yer


Sekiz eski Ev Kadını, Berkshires’ı sallamak üzere.

Peacock’ın ikinci sezonu Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisi (şimdi yayınlanıyor) en sevilenlerden bazılarını bir araya getiriyor “Eski Eşler“Bravo tarihinde.

Beverly Hills’in Gerçek Ev KadınlarıBrandi Glanville ve taylor armstrong, New York’un Gerçek Ev Kadınları‘s Dorinda Karışık ve jill zarin, Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları‘s Phaedra Parkları ve Eva Marcille ve Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları‘s tamra yargıç ve Vicki Gunvalson Dorinda’nın Bluestone Malikanesi’ni bir hafta boyunca sarhoş kurnazlıklar, “çıplak” partiler ve tabii ki bol bol drama için devralıyorlar.

Bravo mezunları kuşkusuz kendi franchise’larını hatırlayacak ve geçmiş yıllardan en ikonik realite TV anlarından bazılarını anlatacaklar. Hanımların her biri kendi izlerini bıraktı ev hanımları tarih, bu yüzden neden bir kez daha geri döndüler.

Vicki’nin dünyanın dört bir yanında “boğmaca” yapmasından ve Brandi’nin birlikte çalıştığı yıldızlara kadeh şarap fırlatmasından, Dorinda’nın ikonik dizesi “İyi yaptım” ve Phaedra’nın mem’e layık itiraf tek gömleklerine kadar, bu hanımlar gerçekten yıldız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335432/see-where-ultimate-girls-trip-s-season-2-stars-rank-among-every-real-housewife-ever?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel