Ulta’nın Küçük Deniz Kızı Damlasında Sevimli Güzellik Aletleri ve Aletleri Var


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

İçimdeki çocuk Disney’in canlı aksiyon versiyonunu izlemek için sabırsızlanıyor. Küçük Denizkızı başrolde Halle Bailey bu ayın sonlarında. Filmin merakla beklenen çıkış tarihinden önce, Ulta Beauty’nin deniz altı temalı son sınırlı sayıdaki filmini izliyorum. makyaj ve cilt bakımı koleksiyonları.

Ulta kısa süre önce makyaj ve kişisel bakım ürünlerinden ilham alan bir koleksiyon çıkardı. Küçük Denizkızı, ama hepsi bu değil. Perakendeci ayrıca sınırlı sayıda Küçük Denizkızı Pacifica ve Black Girl Sunscreen’den de lansmanlar.

İtibaren deniz kabuğu şeklindeki güzellik kitleri, havuç suyu ile aşılanmış güneş kremi, deniz özü içeren serumlar ve daha fazlası, Ulta’da kişisel bakım rutininize eklemek için bir sürü güzellik aleti ve aleti var. Prensese yakışır işbirliklerinin en sevdiğimiz yanı? 25 $ ve altındaki ürünlerle süper uygun fiyatlılar.

İleride, Ulta’s, Pacifica’s ve Black Girl Sunscreen’in sınırlı sayıdaki sihirli makyaj ve cilt bakım ürünlerini satın alın Disney lansmanları. (Güzellik) dünyanızın bir parçası olmayı hak ediyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374697/ulta-s-new-lessigreaterthe-little-mermaidlessigreater-collection-has-the-cutest-beauty-gadgets-and-gizmos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir