Ulta 21 Günlük Güzellik İndirimi: MAC, Tarte ve Daha Fazlasından 11 $ Fırsat Satın Alın


MAC’in Bullet rujları gerçekten ikonikler. Onlarca yıldır on yıllardır geliyorlar. Harika bir yatırım çünkü her tüpte çok fazla ürün alıyorsunuz. Bir MAC rujunun bitmesi sonsuza kadar sürer. Bugün, Ulta’nın MAC rujları için üç farklı bitiş seçeneği var: mat, krem ​​ve parlaklık. Şahsen matı seviyorum çünkü dudaklarımda süper yumuşak hissettiriyor, ancak çoğu geleneksel rujdan çok daha uzun sürüyor.

Bir alışverişçi, “Bu benim en sevdiğim dudak renkleri ve formülünden biri. Pürüzsüz devam ediyor, dudaklarımı harika hissettiriyor. Renk canlı ve maske taktıktan sonra bile bir süre açık kalıyor. Mac hayal kırıklığına uğratmaz! Kesinlikle yapacağım. bu rengi ruj koleksiyonumda tut.”

Bir başkası, “Mac’i bir kez denedikten sonra geri dönüş yok. Bu yüzden Mac rujuyla ilgili tüm eleştirilerin gerçekten doğru olup olmadığını ve önemli olanın ne olduğunu öğrenmek zorunda kaldım. En iyi ve en kremsi, uzun süre kalıcı dudak çubuğu bu” dedi. Hiç denedim. 63 yaşındayım, bu yüzden çok denedim. Fiyatına değer.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343797/ulta-21-days-of-beauty?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir