Ülke Yıldızı Kane Brown’ın En Şirin “Kız Baba” Anlarına Bakın


Kane Brownen sevdiğin iş? İki çocuk babası olmak.

Country müzik yıldızı sahnede binlerce hayranı için performans sergilemekle meşgul olmadığında, evde 2 yaşındaki kızlarına ebeveynlik yapmakla meşgul. Kingsley ve 8 aylık kodi-karısı ile Katelyn Brown.

Çiftin ebeveynlik yolculuğu, 2018’de evlendikten kısa bir süre sonra başladı, bir yıl sonra 2019’da ilk bebeklerini karşıladılar. Ve birkaç yıl bekledikten sonra, Aralık 2021’de Kodi’nin gelmesiyle dört kişilik bir aile oldular.

Böyle olması” şarkıcı—yakın zamanda yeni albümünü çıkaran farklı adam 9 Eylül’de — sosyal medyada her zaman çocuklarının en sevimli fotoğraflarını yayınlıyor. İster Kingsley ile komik videolar paylaşıyor, isterse yeni doğan bebeğiyle değerli anları paylaşıyor olsun, sanatçının Instagram feed her zaman hayranların yüzünü güldürür.

Kane, E!’nin yeni dijital dizisinin 12 Eylül’deki bölümünde “kız babası” olma aşkını bile dile getirdi. SÜRMEK!. Büyürken annesi, teyzesi ve anneannesi tarafından büyütüldüğünü paylaşan sanatçı, sunucuya anlattı. Austin J. Mills “Tanrı bana kızları neden verdi” sebebinin onlar olduğunu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345844/check-out-country-star-kane-brown-s-cutest-girl-dad-moments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir