Üçüncü Kızını Karısı Kylie İle Karşılıyor – Hollywood Life


Jason Kelce


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Marcio Jose Sanchez/AP/Shutterstock

Rağmen Jason Kelce35, kardeşini izledi, Travis Kelce, Super Bowl LVII’den sonra sahadan galip çıkın, hala kutlayacak çok şeyi var! O ve eşi, Kylie Kelce29, 24 Şubat’ta adında küçük bir kızı kucaklarına aldıklarını duyurdu. Bennett Llewellyn Kelce aileye. Uyuyan yenidoğanlarının değerli bir fotoğrafının altına “Dün 3 numaralı küçük hanım bize katıldı” diye yazdılar. 8 lbs., 5 oz ağırlığında doğduğunu ortaya çıkardılar. ve 21 inç ölçülerinde.

Küçük Bennett, papatya baskısıyla kaplı sevimli gri tulumunda bazı z’ler yakaladığında dünyanın geri kalanından habersiz görünüyordu. Küçük kızları, Kylie ve Philadelphia Eagles merkezinin üçüncü kızı. O artık 3 yaşındaki küçük kız kardeşi. Wyatt ve 23 aylık, Elliot Ray.

Tatlı çift, Eylül 2020’de hamileliklerini bir açıklama ile duyurdu. instagram Bir elma bahçesinde eşleşen “Big Sister” bisiklet yakalı iki kızlarının atlıkarıncası. “Başka bir Kelce hanım mı? Yaparsak aldırma, ”Kylie’nin gönderisine altyazı verildi. “Şubat 2023’te geliyor”.

Kylie, “Jason’ın hayatında üç kız babası olacağını varsaydığını sanmıyorum” dedi. İNSANLAR 12 Şubat’ta yayınlanan bir röportajda “Her zaman ‘Hayır, hayır, bir erkek çocuğumuz olacak’ derdi. Bir erkek çocuğumuz olacak. Ben de ‘Evrene meydan okumayı bırakmalısın. Bunu söylemeyi bırak çünkü sen evren ‘Evet, tamam’ diyor.”

“İlk kızımız doğmadan önce ona seni parmağına dolayacağını söylerdim,” diye devam etti. “’Onu şımartmayacağım’ dedi! Ben de ‘Anladığını sanmıyorum’ dedim.”

Ve tabii ki Kylie haklıydı. “Sadece bir erkek kardeşi olduğu, ilk kuzeni olmadığı, yani küçük kızlarla hiç deneyimi olmadığı için nasıl değiştiğini görmek inanılmazdı,” diye fışkırdı. “Ve şimdi, kızlarına kesinlikle sırılsıklam aşık ve onlar bunu ona on kat geri veriyorlar.”

12 Şubat Pazar günü Glendale, Arizona’daki State Farm Arena’da düzenlenen büyük maç sırasında Kylie doğum tarihine yaklaşık iki hafta kaldı. küçük kızları dünyaya erken bir giriş yapmaya karar verirse diye onunla oyun oynamak. “Kylie OB’sini getiriyor çünkü maçta 38 haftalık hamile olacak” dedi. Jason ve Travis Kelce ile New Heights dijital ses dosyası.

Jason, “Stadyumda bir bebeği varsa, resmi olarak yazılıdır,” diye güldü Jason, süper tesadüfi ama makul durum hakkında. 33 yaşındaki Travis, “Matrix’teyiz, bunun hiçbir yolu yok,” diye yanıt verdi. Açıkçası, Kylie oyunu hastaneye gitmeden atlattı.

Üç çocuğun yeni ebeveynlerini tebrik ederiz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/jason-kelce-baby-born-welcomes-third-daughter-wife-kylie/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir