Ücretsiz İnsanlara Özel Daisy Jones & The Six Collab Burada


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Amazon Prime’da 70’lerden ilham alan modadan ilham alıyorsanız Daisy Jones ve Altı serisi, Free People’ın seri ile işbirliği içinde yaptığı son kapsül koleksiyon lansmanına katılmak isteyeceksiniz.

Özel seri, ilkbahar ve yaz için retro esintili en havalı parçalardan bazılarına sahip. Daisy Jones ve Altı yıldız Riley Keough kendini. Ultra yüksek belli kloş kot pantolonlardan muhteşem slip elbiselere ve daha fazlasına, seri The Six ile bir bütünmüş gibi hissetmen için ihtiyacın olan tüm parçalara sahip.

Free People’s’ın en şık, en keskin ve en moda parçalarını satın almak için aşağıdan devam edin Papatya Jones Toplamak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367843/free-people-s-lessigreaterdaisy-jones-and-the-sixlessigreater-collection-is-here-with-the-cutest-vintage-inspired-looks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir