Uçağın Yolcularının Kraliçe’nin Ölümünü Öğrendiği Duygusal Anı İzleyin


Haberleri Kraliçe II. Elizabeth’in geçiş, 208 numaralı uçuşta düşünceli bir ana yol açtı.

8 Eylül’de British Airways uçuşu sırasında, pilot yolcuları ve mürettebatı uçuşun ortasında Majestelerinin ölümü hakkında bilgilendirdi. tarafından yayınlanan bir klipte Tim Jonesizleyiciler pilotun “Bu, British Airways’deki hepimiz için inanılmaz derecede üzücü bir gün. Onun ölçülemez kaybının üzüntüsünü yaşarken düşüncelerimiz tüm kraliyet ailesiyle birlikte.” dediğini duyuyor.

Konuşmacı, “Tahta çıkışından bu yana Majesteleri 116 ülkeyi ziyaret etti ve tarihsel olarak çok önemli gezilerinin çoğunda bizimle birlikte uçtuğu için onur duyuyoruz.”

Duygusal an sırasında pilot, Kraliçe’nin birçok mürettebat üyesi üzerinde yarattığı etkiyi kabul etti.

“Bugün mürettebatınızın birçoğu onun seyahatleriyle ilgili güzel anılara sahip ve bunlar bizim her zaman hatırlayacağımız anlardır” dedi. “Majesteleri çok uzun bir süredir muazzam bir direnç gösterdi ve bizi zor zamanlar karşısında birlikte durmaya teşvik etti.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345675/hear-the-moment-british-airways-pilot-announced-the-queen-s-death-to-passengers-before-landing-in-london?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir