Üç Kızıyla Tanışın – Hollywood Life


Ülke yıldızının 30 yılı aşkın kocası John McBride ile paylaştığı üç kızıyla tanışın.

Martina McBride, 55, 30 yıldır country müzikte bir dayanak noktası olmuştur. İlk albümünü çıkardıktan sonra Zaman geldi 1992’de 14 albüm çıkaran şarkıcı country müzik dünyasının en büyük isimlerinden biri olmaya devam etti. Tonlarca Grammy’ye aday gösterildi (hiç kazanmamış olmasına rağmen). Kariyeri boyunca birçok CMA ödülü kazandı. Kariyeri boyunca, her zaman kocasına sahip oldu. John McGelin (sahne adını kimden aldı) yanında.

Martina ve John’un üç kızı var ve kariyeri de dahil olmak üzere her şeyden önce geldiklerini açıkça belirtti. “Çocuklar için her şeyi olabildiğince normal ve normal tutmaya çalışmanın benim için önemli olduğunu hissettim, bu yüzden televizyon fırsatlarını ve uzun süre denizaşırı turneleri geri çevirdim. Ama onu hiçbir şeye değişmem” dedi. İnsanlar Ekim 2021 röportajında. Burada üç kız hakkında daha fazla bilgi edinin!

Üç Kızıyla Tanışın – Hollywood Life
Martina ve John, üç kızları Delaney, Emma ve Ava ile ‘Hannah Montana: The Movie’nin 2009 galasında poz veriyor. (Sipa/Shutterstock)

Delaney Katherine McBride

Martina’nın en büyük kızı Delaney, 27, Aralık 1994’te doğdu. Martina’nın kızları çoğunlukla gözlerden uzak tutulmuş gibi görünse de, şarkıcı, kızlarının övgülerini sosyal medyada kutlama eğiliminde ve kızları için düzenli olarak doğum günü mesajları paylaşıyor. “Beton Melek” şarkıcısı, Delaney’nin 2018’de “birinci sınıf” notlar almasını ve bir masaj terapisi programından mezun olmasını kutladı Instagram gönderisi. İyi notlar almak sürpriz olmamalı çünkü Martina çok çalışmaya değer veriyor. Kendisi ve kocasının, kızlarını para kazanmak ve istedikleri diğer şeyleri kazanmak için çalıştırma eğiliminde olduklarını itiraf etti. “Kocam John ve ben, aynı şekilde büyüdük, ne elde ederseniz edin, orada çalışıyorsunuz” dedi. İnsanlar. “Biz de onları öyle yetiştirdik.”

27. doğum günü mesajında ​​Martina, en büyük kızının onun için ne kadar özel olduğundan bahsetti. “Hayatıma girdin ve sonsuza dek daha iyiye doğru değiştirdin. Sen bizim hayatımızda ve seni tanıyan herkesin hayatında parlak bir ışıksın. Nazik, akıllı, yetenekli, yetenekli ve çok komik” diye yazdı.

Emma Justine McBride

Martina’nın ortanca kızı Emma, 24 yaşında, Mart 1998’de geldi. Annesi gibi Emma da eğlence alanında kariyer yapabilir. Martina, Nisan 2020’de New York’ta yaşadığını ve hayallerinin peşinden koştuğunu açıkladı. Instagram gönderisi. Emma ilk oyunculuk çıkışını 2022’de kısa filmin yıldızlarından biri olarak yaptı. Ortak Bir Yalnızlık Anı, başına IMDb. Ablası gibi Emma da annesinden yıllık bir doğum günü dileği alıyor ve şarkıcı Mart 2021 Instagram gönderisinde kızının büyüdüğünü görmekten ne kadar mutlu olduğunu gösterdi. “Keşke bazen yeniden küçük olsaydın ve seni kollarıma alıp kitap okuyabilseydim ya da kılık kıyafet ve ‘şeritli ayakkabıların’ içinde dolaştığını izlesem de, inşa ettiğin hayatla gurur duyuyorum. ve dönüştüğün kadın,” diye yazdı.

Ava Rose Kathleen McBride

Martina’nın en küçük kızı ava, 16 yaşında, Haziran 2005’te doğdu. Üç kızından en özeli Ava, muhtemelen daha genç olduğu için. Ava’yı sosyal medyada çok fazla paylaşmasa da ara sıra kendisinin ve üç kızın da grup fotoğraflarını paylaşıyor. Yine de Martina, Haziran 2020’de “yaşlı bir ruh” olduğunu söyleyerek en küçük kızı hakkında fışkırdı. Instagram İleti. Martina, “Yıllarının ötesinde bilge, kim olduğunu bulmaya çalışırken bizi her zaman meraklandırdı,” diye yazdı. “O Ava ve kim olduğundan ve neyi temsil ettiğinden bu kadar emin biriyle hiç tanışmadım. Onun çok bilge olması ve doğru olduğuna inandığı şeyleri savunması hoşuma gidiyor, ama orada hâlâ bir masumiyet görebilmem beni mutlu ediyor. Onunla çok gurur duyuyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/martina-mcbride-kids-4703130/

Yorum yapın