Üç Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Üç Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/Shutterstock

geena davis66, inanılmaz oyunculuk ve insani yardım çalışmalarıyla sıklıkla dikkat çekiyor, ancak bir anne olarak özel çalışması, daha fazla değilse de, aynı derecede önemli. Aktris, dahil olmak üzere üç çocuğu paylaşıyor Alizeh20 ve 18 yaşındaki ikizler, Kaiilerve kianeski kocasıyla Rıza Cerrahy, ve bir keresinde onlara genç yaşta değil de 40’lı yaşlarında sahip olduğu için “şanslı” hissettiğini itiraf etti. “Çocuklarım geç kaldığı için kendimi her zaman şanslı hissettim çünkü çok değiştiğimi hissediyorum” dedi. Gardiyan. “Çocuk istediğimi her zaman biliyordum, ama o kadar bekleyip ne yaptığımı bilmiyorum. Daha önce hiç denemedim, başka bir deyişle. Ama harika oldu. Ve ikizler eğlencelidir!”

Aşağıda Geena’nın üç çocuğu hakkında daha fazla bilgi edinin!

Alizeh Keshvar Davis Jarrahy

Geena Davis, Çocuklar
Geena Davis, eski kocası ve üç çocuğu kırmızı halıda poz veriyor. (Jim Smeal/Shutterstock)

Alizeh, Geena ve Reza’nın ilk doğan çocuğudur. 2002 yılında doğdu ve özel bir hayat sürdürüyor. Oscar ödüllü oyuncunun tek kızı olan Geena, daha önce Alizeh’i elinden gelen en iyi şekilde güçlendirmeye çalıştığını söylemişti. “Medyada maruz kalmasını ne kadar sınırlasam da kültürümüzün kızıma güçsüzleştirici mesajlar göndermesini engelleyemem. Ama ona bunun yanlış olduğunu söyleyebilirim. Ona bunun adil olmadığını ve değişmesi gerektiğini öğretebilirim” dedi. Huffington Post.

Kaiis Steven ve Kian William Jarrahy

geena davis
Geena Davis ve oğlu Kian, 2022 Emmy Ödülleri’nde. (Danny Moloshok/Invision/AP/Shutterstock)

Kaiis ve Kian, Geena ve Reza’nın ikiz ve en küçük çocuklarıdır. Birbirine benzeyen kardeşler Mayıs 2004’te doğdu ve ebeveynleri boşandığında 13 yaşındaydı. Çoğu zaman gözlerden uzak kalsalar da ablaları gibi bazen ünlü anneleriyle etkinliklere katılırlar. Kian, 2022 Emmy Ödülleri’nde etkinliğe Geena ile gelip halının üzerinde mutlu bir şekilde poz verdiğinde manşetlere çıktı. Kravatsız gösterişli bir takım giymişti ve kolunu omzuna atarken gülümsüyordu. A Kendi Ligi yıldız.

Geena daha önce ikizlerin doğduklarında ailesine katılmasından bahsetmişti. “Kızım doğduğunda iki yaşındaydı, yani evde üç yaşından küçük üç çocuk vardı. Ve endişelendim çünkü bir yanım ‘erkekleri küçük kızımı sevdiğim kadar sevebilecek miyim?’ diye düşündü. Tabii ki yaparım ve bu gerçekten harika oldu. Ama çok fazlaydı” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/geena-davis-kids-4841029/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir