Tyra Banks’in Yıldızlarla Dans Konusunda Yardımcı Sunucusu Olacak


Tyra bankaları yeni bir partnerle dans pistine çıkmaya hazır.

Süper modele dönüşen TV kişiliğine bir yardımcı sunucu eşlik edecek. Yıldızlarla Dans 31. sezon, E! Haber öğrendi. Peki, ne zaman Tyra’nın yeni yardımcı sunucusu tam olarak kim olacak? Yıldızlarla Dans Disney+’da bu yıl daha sonra mı çıkacak? DWTS 19. sezon kazananı Alfonso RibeiroO kim.

Alfonso yaptığı açıklamada, “bu sıkı sıkıya bağlı aileye ortak ev sahibi olarak yeniden katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu” doğrulayarak, “Tyra ve benim uzun süredir devam eden bir dostluğumuz var, umarım evdeki tüm hayranlarla rezonansa gireriz. Bu yeni sezonu Disney+’ta başlatıyoruz.”

tek mutlu bu değil DWTS haber E! Haber paylaşabilir, ortaya çıktığı gibi len Goodman, Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli ve Derek Hough hepsi yargıç olarak balo salonuna dönmeye hazır.

Banks, dans yarışmasının son iki sezonunda sunucu ve yönetici yapımcı olarak görev yaptı ve daha önce (farklı zamanlarda) tarafından doldurulan role adım attı. Tom Bergeron, Erin Andrews, brooke burke, Samantha Harris ve Lisa Konserve.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327320/tyra-banks-new-dancing-with-the-stars-co-host-revealed-ahead-of-season-31?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir