Tyler’ın Hyde Olmasında ‘Çarşamba’ Yıldızı, 2. Sezon Hopes (Özel) – Hollywood Life


avcı doohan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix

Jekyll ve… Tyler Galpin? Çarşamba Addams’a yakınlaştıktan sonra, Tyler’ın the Hyde. Tyler, Nevermore Academy’deki gizemli ve korkunç saldırıların arkasındaydı ve ayrıca Marilyn Thornhill, namı diğer Laurel Gates’in kontrolü altındaydı. HollywoodYaşamı ile ÖZEL konuştu Avcı Doohankitabının başında “Tyler’ın kim olduğunu tam olarak bilmediğini” itiraf etti. Çarşamba seyahat.

Bununla birlikte, son kimya okuması ortaya çıktığında Tyler’ın Hyde olduğuna dair “oldukça iyi bir his” vardı. “Birkaç sahnem oldu Jenna [Ortega] ve Percy [Hynes White], Xavier’i oynayan. Bu sahnelerde, sanırım biraz fazla şüpheli oldukları için kesildiler, ancak oraya gidebileceğimi göstermek için oynayabileceğim daha karanlık şeyler vardı, ”dedi Hunter.

avcı doohan
Hunter Doohan, Tyler Galpin rolünde. (Netflix)

Hyde, iri gözleri ve jilet gibi keskin dişleri olan korkunç bir canavardır. Hunter, Hyde’ı ilk kez gördüğüne tepkisini açıkladı. “Eh, ilginçti çünkü onu ilk gördüğümde bu eskizle Tim [Burton] Bunu Tim tasarladığı için yaptı, ancak bu, Tim’in onu tasarlamak için atanana kadar beklediğini söyleyen bir hikayeyle birlikte geldi. Bu harika gibiydi ama bunu nasıl karşılayacağımdan emin değilim, diye alay etti Hunter.

Final, bir kurt adama dönüştükten sonra Tyler/Hyde ve Enid arasında acımasız bir mücadeleyi konu alıyor. Başlangıçta Tyler kavgadan canlı çıkmamış gibi görünse de, Çarşamba Nevermore’dan ayrılırken zırhlı bir arabada nakledilirken görülüyor. Hunter, özellikle ilk sezonunda rol aldı. Sayın Yargıçve karakteri sezon sonunda şok edici bir şekilde öldürüldü.

Bu sefer ilk sezondan canlı çıkmayı başardı. Hunter, “İlk sezonu atlattığım için şok oldum ve mutlu oldum” dedi.

Thornhill Çarşamba günü Tyler gibi normların “daha büyük bir oyunun piyonları” olduğu konusunda uyardı. Çarşamba bu sözleri hatırlıyor ve muhtemelen daha hain bir şeyin yolda olduğunu biliyor. Hunter, bu nihai kukla ustasının kim olabileceği hakkında bildiklerini açıkladı.

“Paylaşabileceğim hiçbir şey yok. Dürüst olmak gerekirse çok fazla şey bilmiyorum, ”dedi Hunter. HollywoodYaşamı. “Ama görmeyi merak ediyorum. İkinci sezona kavuşacağımızdan o kadar umutluyum ki. Farklı karakterleri oynuyormuşum gibi hissediyorum ve gerçekten sadece üç sahne boyunca gerçek karakteri oynadım. Daha fazlasını keşfetmeyi ve ayrıca Thornhill’de bir usta olmadan Tyler ve Hyde’ın nasıl olduğunu görmeyi gerçekten umuyorum.

Hunter yanında çalışmak zorunda Christina Ricci90’ların filmlerinde Çarşamba’yı oynayan kişi. Netflix dizisinde Christina, Thornhill’i oynuyor. “Christina’nın şovda olması, onun onay damgasını almamız ve gerçekten onunla çalışmamız ve ardından onunla sahneler yaşamamız gibiydi ve Jenna çok gerçeküstüydü” dedi.

Fışkıran bir aşk ilişkisinden kaçınmak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, Çarşamba sonunda Tyler’a karşı hisler beslemeye başlar. Hatta onu açmadan önce bir öpücük bile paylaşıyorlar. Hunter, Tyler’ın Çarşamba’ya karşı herhangi bir gerçek hisleri olup olmadığını tartıştı.

Hunter, “Yani, Hyde’ın beynine bulaştığını düşünüyorum,” dedi. “Çarşamba gününün belirli bir çekiciliği var ama bence bu sezonda en nihayetinde, onun Çarşamba’yı kenara çekmesiyle ilgiliydi. 8. bölümdeki o anın gerçekten ihlal edici hissetmesini istedik. Çarşamba Addams, hoş ve tatlı adama aşık olmaması gereken ama aşık olan türden bir karakter. Ve sonra onun hakkında da yanılıyor olması, orada ekstra bir içgüdüsel yumruk.

Avcı Doohan
Hunter Doohan ve Jenna Ortega “Çarşamba”da. (Netflix)

Hunter, “onun telafi edilebilir yönleri olup olmadığını görmek ilginç olacak” dedi. [Tyler] çünkü Hyde yönetimi devralıyor ve onu nasıl kontrol edeceğini öğrenme şansı hiç verilmedi çünkü Nevermore onu içeri almıyor ve başka hiçbir zaman annesine izin vermiyor. Ve sonra yaptığı her şey, sezonda gerçekleşen her cinayet Thornhill’in emriyle.”

Tyler yaptıklarından dolayı herhangi bir suçluluk hissediyor mu? Sezonun sonunda Hunter öyle düşünmüyor. “Sanırım onunla gerçekten suçlu ve korkmuş hissederek oynadık, ama sonunda suçluluk olduğunu düşünmüyorum çünkü hepsi öfke tarafından bastırılıyor. Bütün hayatı ondan çalınmıştı, çünkü annesi Nevermore yardım etmiş olsaydı hayatta kalabilirdi. Bence Laurel Gates veya Thornhill devreye giriyor ve onun sahip olması gereken hayatın, annesinin sahip olması gereken hayatın bu olduğunu anlamasına yardımcı oluyor ve onu Nevermore’a karşı daha da fazla nefretle dolduruyor” dedi.

Çarşamba Henüz 2. sezon için yenilenmedi, ancak neredeyse kesin bir şey. Avcı söyledi HollywoodYaşamı Tyler için umutları ilk sezonun ötesinde. “Sadece Tyler için sırada ne olduğunu ve Çarşamba gününden sonra geri gelip gelmeyeceğini keşfetmek istiyorum” dedi. “Sanırım sonunda kalan fikir, o silahlı araca dönüşecek kadar gerçekten sinirlendiği ve ben de kaçmayı varsaydığım.” Çarşamba şimdi Netflix’te yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/wednesday-tyler-hyde-season-2-hunter-doohan-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir