Tyler Skaggs’in Dul eşi, MLB Pitcher’ı Onurlandırırken Gözyaşlarına Kaldı


Tyler Skaggs’ın ailesi, gerçek hayattaki meleklerini onurlandırmayı misyon ediniyor.

14 Ekim’de, Carli Skaggs üzerinde göründü Günaydın Amerika Kocasının bir Teksas otel odasında aşırı dozda uyuşturucudan ölmesinden bu yana ilk TV röportajı için. Tyler’ın annesi katıldı Debbie Hetmançift, Los Angeles Angels atıcısını vefatından üç yıldan fazla bir süre sonra ne kadar özlediklerini dile getirdi.

Debbie, “O benim tek oğlumdu ve ben büyükanne olmayacağım” dedi. “Bir torun sahibi olmayacağım ve bunlar acı verici. Sürekli bunu düşünüyorum.”

Samimi röportajda Carli, Tyler’ın ölmeden dört gün önce bir aile kurma hakkında konuştuğunu belirgin bir şekilde hatırladığını söyledi. Şimdi iyileşmek için elinden geleni yapıyor.

“Bazen eskisi kadar mutlu olup olmayacağımı merak ediyorum,” diye açıkladı gözyaşları içinde. “Oraya geleceğime inancım var. Asla eskisi gibi olmayacağımı biliyorum. Her şey farklı olacak ama mutluluğu tekrar bulabileceğime inanıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350571/tyler-skaggs-widow-breaks-down-in-tears-in-first-tv-interview-since-mlb-pitcher-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir