Tyler Posey, Dylan O’Brien’ın ‘Teen Wolf’ Filmi İçin Geri Dönmeyeceğini Konuşuyor – Hollywood Life


Tyler Posey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Everett Koleksiyonu/MTV

bu genç kurt mürettebat – Allison dahil – kötülükle bir kez daha savaşmak için Beacon Hills’e geri dönüyor, ancak bunu onsuz yapacaklar. Dylan O’Brien’ın Stiles Stilinski. Oyuncu, 26 Ocak’ta prömiyeri yapılacak olan Paramount+ filminde hayranların gözdesi rolünü yeniden canlandırmıyor. Tyler Posey olmak üzere gazetecilerle görüştü. HollywoodYaşamıDylan’ın filmdeki yokluğu hakkında.

Tyler Posey
Tyler Posey ve Dylan O’Brien, Scott ve Stiles rolünde. (Everett Koleksiyonu/MTV)

Tyler, filmin basın toplantısı sırasında, “Bu karmaşık çünkü benim için, Tyler Posey, onu her gün çekim yaparken ve sadece günlük hayatımda takılmadığımız zamanlarda özlüyorum,” dedi. “Bu şovda gerçekten birlikte büyüdük ve bu şovdaki her anım bir şekilde onunla bağlantılı ve onunla bağlantılı. Ama Scott’ın dünyasında ayrı değiller. Hala sürekli mesajlaşıyorlar ve ellerinden geldiğince birbirlerini görüyorlar. Yani Scott’ın dinamiği pek değişmiyor.”

Devam etti, “Sanırım sadece benim için bir aktör olarak omuzlarıma daha fazla yük bindi ve bunu taşımayı seviyorum. Bu ağırlığı taşımayı seviyorum ve bu zorluğu istiyorum. Başarmak istiyorum ve insanların Scott ve Stiles’ın dinamiğini tek bir rolle canlı tutabildiğimi görmelerini istiyorum. Stiles’a hürmetlerimizi sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve o hâlâ onu gerçekten görmeden elimizden geldiğince içeride.”

Tyler, filmin olaydan birkaç yıl sonra geçtiğini düşündüğünü itiraf etti. genç kurt final, Stiles’ın Beacon Hills’e dönmemesini “mükemmel” bir şekilde ele alıyor. Oyuncu, “Mükemmel bir dünyada, hepimiz tekrar bir arada olurduk ve büyük bir buluşma yaşardık, ama bence elimizden gelenin en iyisini yaptık” dedi.

Tyler Posey
Tyler Posey, Scott McCall rolünde. (Önemli+)

Geri dönen oyuncular için Genç Kurt: Film Şubat 2022’de duyurulan filmden dönmeyenlerin dikkat çeken isimleri arasında Dylan da yer alıyordu. Daha sonra neden Stiles olarak son bir kez geri dönemediğini açıkladı.

“Zor bir karardı. Çok şey girdi, ”dedi Dylan Çeşitlilik. “Gösteri benim için daha değerli olamazdı. Yaptığım ilk şeydi ve oradaki pek çok insan benim için son derece değerli. Yürütmeye çalıştığım bir şeydi ama her şey çok hızlı oldu. Bunun olduğunu gerçekten bilmiyorduk ve bunu bize biraz fırlattılar, bu iyi çünkü hepimiz şovu seviyoruz. çözmeye çalışıyorduk.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/tyler-posey-dylan-obrien-teen-wolf-the-movie-stiles/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir