Tyler Perry, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Gerçek Aşkını Savunuyor – Hollywood Life


Tyler Perry, Meghan Markle Prens Harry'i destekliyor


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock/MEGA

Tyler Perry gibi bir aşk istiyor Prens Harry ve Meghan Markle. 53 yaşındaki oyuncu ve film yapımcısı, 21 Eylül’de ekrana geldiği sırada arkadaşlarının sevgisini dile getirdi. BUGÜN Amerika’ya ilk taşındıktan ve ünlü kraliyet görevlerini geride bıraktıktan sonra bir aile evi ararken Los Angeles’taki malikanesinde kaza yapmalarına izin verdiğini hatırladığı gibi. “İkisi hakkında bildiğim, dünyanın bilmesini istediğim şey [is] ne kadar seviyorlar. Bu iki insan birbirini seviyor. Birbirlerini buldular, birbirlerini bulmalarına karşı tüm bu ihtimallerin dışında, birbirlerini buldular” dedi.

“Sahip oldukları aşk gerçekten çok dokunaklı,” diye devam etti. “Eğer ona sahip değilsem… onun ve Harry’nin sahip olduğu şey, o zaman ben onu istemiyorum. Gerçekten inanılmaz.”

Madea’nın yaratıcısının Sussex Dükü ve Düşesi’ne desteği, Londra’da geçirdikleri zaman hakkında yas tutan bazı olumsuz raporların yayılmasından sonra geldi. kraliçe ikinci Elizabeth 8 Eylül’deki ölümünün ardından, örneğin, bir bildiri Windsor kalesinin önünde yas tutanları selamlarken 41 yaşındaki Meghan’a sarılmak için bir aktöre para verildiğini iddia etti. Prens William ve Kate Middleton. Bununla birlikte, 40 yaşındaki Galler Prensesi’nin de yas tutanlara sarıldığını ve kraliyet protokolünü çiğnediğini belirtmek önemlidir. Bir diğer bildiri Kraliyet ailesinin, Kraliçe Elizabeth’in cenazesinde Meghan’ın varlığını canlı yayın sırasında bir mumla yüzünü kısmen kapatarak saklamaya çalıştığını iddia etti.

Prens Harry ve Meghan Markle, Kate Middleton ve Prens William ile
Galler Prensi ve Prensesi ile Sussex Dükü ve Düşesi, Kraliçe Elizabeth’in yasını tutmak için birlikte dışarı çıktılar (Fotoğraf: MEGA)

Hayranların bildiği gibi, İngiliz kraliyet ailesi ve mutlu çift arasındaki gerilim, Harry ve Meghan’ın bomba gibi her şeyi anlatan röportajının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesindeydi. Oprah Winfrey Mart 2021’de. 40 yaşındaki Prens William ve 38 yaşındaki Harry, o zamandan beri birbirlerini sadece dört kez gördüler. Prens PhilipNisan 2021’de ölen, ikincisi Temmuz ayında rahmetli annelerinin onuruna bir heykel açmak için düzenlenen törende, Prenses Dianave bu yaz merhum kraliçenin Platinum Jubilee’sinin üçüncüsü. Dördüncü buluşma, büyükannelerinin cenazesi içindi. Kardeşlerin işleri düzeltmeye çalıştıklarına dair raporlar dolaşmasına rağmen, işler hala tam olarak onarılmış değil.

Harry ve Meghan hala kraliyet ailesinin geri kalanıyla ilişkilerini düzeltmeye çalışıyor. Meghan’ın cesurca bire bir sohbet talep ettiği bile bildirildi. Kral Charles III73, o ve Harry, kraliçenin cenazesinden sonra “ortamı temizlemek, yanlışlardan doğruları çıkarmak ve son iki yılda yaptıklarının ardındaki mantığın bir kısmını açıklamak için” İngiltere’den ayrılmadan önce. Görüşme gerçekleşti gibi görünmese de, uzlaşma için hala bir fırsat olabileceğini gösteriyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/tyler-perry-defends-prince-harry-meghan-markle-love/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir