Tyler Perry, Meghan Markle’ın Hayatında “Ön Sıra Koltuğa” Sahip Olduğunu Hatırlıyor


Tyler Perry her zaman arkadaşı için kalın ve ince orada olacak Meghan Markle.

52 yaşındaki üretken film yapımcısı, çiftin geçen yılki yakın bağını hatırlattı. yürek ısıtan bir doğum günü mesajı 4 Ağustos’ta 41. doğum günü şerefine Sussex Düşesi’ne.

Tyler, 5 Ağustos’taki Instagram gönderisine, “Son birkaç yıldır hayatında ön sırada oturuyorum” dedi. “Birçok insanı kırabilecek şeylere katlanmanı izledim. Senin, kocanın ve çocukların ne kadar mutlu olduğunu görmekten inanılmaz derecede gururluyum. Doğum günün kutlu olsun Prenses Meghan demek içimi mutlulukla dolduruyor. ”

Düşünceli notunun yanı sıra, Yapılan Yaratıcı, siyah bir tulum giymiş ve uyumlu topuklu ayakkabılar giymiş, genç bir kızın elini öpmek için tatlı bir şekilde çömelmiş Meghan’ın bir fotoğrafını paylaştı.

Tyler, Meghan ve kocasına yardım etmede etkili oldu Prens Harry37 yaşındaki çift, Ocak 2020’de kraliyet görevlerinden ayrılacaklarını açıklamalarının ardından gölün karşısına taşındıktan sonra Kaliforniya’daki yeni hayatlarına yerleştiler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341033/tyler-perry-reflects-on-having-front-row-seat-to-meghan-markle-s-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir