Tyler Labine Iggy ve Martin’in Geleceğini Konuşuyor – Hollywood Life


Tyler Labine


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

17 Mayıs bölümünün sonunda Yeni Amsterdam, Iggy Frome, Martin ile evliliği hakkında şok edici bir aydınlanma yaptı. Iggy eve döndü ve Martin’e tüm ilişkilerini evliliklerindeki eksikliklerini telafi etmeye çalışarak geçirdiğini söyledi. Iggy, Martin’in onu kurtarabilmesi için “kendini yaraladığını” itiraf etti çünkü Martin onu böyle seviyor. “Sorun ben değilim, sensin,” dedi Iggy Martin’e.

Tyler Labine
Tyler Labine, ‘New Amsterdam’da Iggy Frome rolünde. (NBC)

HollywoodYaşam ile ÖZEL KONUŞTU Tyler Labine Iggy’nin bu farkına varmasının neden bu kadar uzun sürdüğü ve finalin ne olduğu hakkında. Iggy ve Martin arasında “tutarlı bir çözülme” olduğunu itiraf etti. “Son zamanlarda boşanma yaşayan ve her sokağın iki yönlü olduğuna gerçekten inanan biri olarak bilinçli hareketler bunlar. Hiç kimse uyanmaz ve hain bir planı yoktur” dedi. “Bazı duygusal döküntüleri çözmeye çalışıyorlar. İşlerine yaramayan şeyleri aşmaya çalışıyorlar. Ve bu eylemler iyi mi yoksa doğru mu? Hayır, gerçekten benciller. Hatta belki sert veya ani olabilirler. Ama bence son bölümün sonunda, Iggy gerçekten Martin’e parmağını çevirdiğinde, bunda biraz gerçek var. İnsanlar bu konuda ne kadar delirmek isteseler de, ikisi arasında Iggy’nin yaptığı her şey için özür dilediği bir kalıp var. Iggy hata mı yaptı? Evet. Özür dilemesi gereken şeyler var mı? Kesinlikle. Ama bence öğrendiğinde, bu ilişkide mutlu olmadığın zamanı da biliyorsun. Tüm gördüğümüz, ilişkilerinde daha sonraki yıllarda olan şeyler ve Martin’in ona ihtiyacı olduğunda Iggy’nin nasıl tepki verdiğini hiç görmedik. Martin’in sadece Iggy’nin ona ihtiyacı olduğunda nasıl tepki verdiğini gördük. Yani tüm hikayeyi gerçekten bilmiyoruz. Tek bildiğimiz bize söylenenler ve bize gösterilenler. Iggy’ye tam anlamıyla ete kemiğe bürünmüş bir karakter olarak bakmam gerekirse, ki onu cisimleştirdiğim için bunu yapmaya çalışıyorum, herkes bir yerlerden geliyor. Kimse uyanıp ‘evliliğimi mahvetmek istiyorum’ demiyor. Orada belki de en iyi şekilde ifade edilmeyen büyük duygular var, ama o gün Iggy’nin onunla indiği yer burası.”

Iggy ve Martin ilişkilerinde açıkça bir yol ayrımındadır. Tyler, 4. sezon finalinin çift arasında derin bir sohbete sahne olacağını söyledi. “Demek istediğim, pek bir şey veremem çünkü önümüze çıkan çok etkili bir konuşma var. Ancak tam anlamıyla ve mecazi olarak, bölümde hastanenin temeli atılıyor. Iggy gerçekten hastanede kendini yeni bir pozisyonda ve çok güçlendirici bir pozisyonda bulur. Bunu hiçbir şeyi bozmadan söyleyeceğim, Iggy ve Martin daha önce hiç yaklaşmadıkları yeni bir netlik noktasına ulaşırlar. Bu gerçekten büyük bir an. Çok etkileyici bir konuşma. Çözüm var demeyeceğim. Etkili ve çok fazla netlik var,” diye açıkladı Tyler.

Evlilik komplikasyonlarının ortasında, hastane bir kasırga ile karşı karşıya. “Iggy, hastanede adım atmasının hiç istenmediği belirli bir yere adım atıyor. Kabul ettiği şey onu gideceğini düşündüğünden çok daha ileriye götürüyor,” diye açıkladı Tyler, Iggy’nin hastanede neyle uğraşacağını açıkladı.

Günün sonunda, Tyler hala Iggy ve Martin’in işleri yoluna koymasını umuyor. “Hepsinin Igmar’ına çok yatırım yapıyorum. Şovdaki tüm ilişkilere çok yatırım yapıyorum” dedi. HollywoodYaşam. “Bence, özellikle yakın zamanda boşanmış bir adam olarak, yaşadıklarını atlatabileceklerine dair gerçekten umudum var. Aklımda, farklı şekilde yapabileceğim bir sürü şey var ya da çok geç olduktan sonra keşfettiğimi iletebilmeyi dilediğim yollar var.”

Tyler Labine
Tyler Labine ve Mike Doyle ‘New Amsterdam’da. (NBC)

Gelecek sezon, dizinin beşinci ve son sezonu olacak. Yeni Amsterdam. Tyler ileriye bakarken, “bu gösteriyle kat ettiğimiz tüm zemin” için “çok minnettar”. “Sonun geldiğini bildiğinizde olan tuhaf bir şey var, ancak mesajınızı iletmek veya bir etki yaratmak için hala bu zamanınız var. Bence gelecek sezon, 5. sezon yaptığımız en iyi sezon olacak. Çünkü bence hepimiz oradayız. Sona geldiğimizi biliyoruz. Tamamlamamız gereken bazı hikayelerimiz var, ancak daha önemli soruları gündeme getirmek ve dünyadaki Amerikan halkına gerçekten doğru şeyleri sormak için biraz zamanımız var. Bir sorumluluğumuz var. Budur. Bu bizim son sezonumuz. Burada kimse bunu hafife almıyor. Hepimiz bunun çok etkili olmasını istiyoruz ve hepimiz orada asılı oldukları için mutlu olduklarını hissettirmek istiyoruz. ”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/new-amsterdam-finale-iggy-martin-relationship-future/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir