Tyler Christopher, Havaalanında Halka Açık Sarhoşluktan Tutuklandı – Hollywood Life


tyler christopher


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

Tyler Christopher 26 Mayıs Cuma günü Burbank, California’daki bir havaalanında tutuklandı. HollywoodYaşamı Burbank Polisi ile teyit etti. bu Genel Hastane 50 yaşındaki aktör, bildirildiğine göre American Airlines terminalinde yerde uyuyakaldıktan sonra 250 dolar kefaletle gözaltına alındı. Halka açık sarhoşluktan kabahatle suçlandı.

Pembe dizi oyuncusunun alkollü olduğu şüphesiyle polis arandı. Tyler uyandığında, memurlara uçağını kaçırdığını söylemeye çalıştığı, ancak yine de alenen sarhoş olmaktan tutuklandığı ve başına mahkemeye çıkması için bir tarih verildiği bildirildi. TMZ.

Tyler Christopher, Havaalanında Halka Açık Sarhoşluktan Tutuklandı - Hollywood Life
Tyler, havaalanında halka açık sarhoşluktan tutuklandı. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

HollywoodYaşamı yorum için Tyler’ın bir temsilcisine ulaştı.

Bu ilk kez olmuyor Genel Hastane yıldız, halka açık sarhoşluk nedeniyle rezerve edildi. Kasım 2019’da benzer bir şekilde tutuklandı. Indiana, Martinville’de bir doğum günü kutlamasının ardından halka sarhoş olduğu için gözaltına alındı. O zamanki sabıka fotoğrafında dağınık saçları ve uzun sakalı vardı. Ayrıca burnunda bir çürük veya leke varmış gibi görünüyordu.

Tyler belki de en çok Nikolas Cassadine rolüyle tanınır. Genel Hastane 1996’dan 2016’ya kadar. Gösterideki performansı ona 5 Daytime Emmy adaylığı kazandırdı ve 2016’da Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Hayatımızın Günleri 2001’den 2019’a kadar ve 2019’da En İyi Başrol Oyuncusu Gündüz Emmy adaylığı kazandı. Daha yakın zamanlarda, Tyler o kadar çok pembe dizide yer almadı ve TV filmlerinde daha fazla rol aldı; Kar fırtınası 2023’te 20.0 mega deprem, Ve süper volkan, ikisi de 2022’de.

Tyler Christopher, Havaalanında Halka Açık Sarhoşluktan Tutuklandı - Hollywood Life
Tyler, ‘General Hospital’daki rolüyle Daytime Emmy kazandı. (Everett Koleksiyonu)

Mayıs ayının başlarında, Tyler ona haraç ödedi. Genel Hastane ortak yıldız jacklyn zeman, 11 Mayıs’ta 70 yaşında öldü. Gösteriden oyuncu kadrosunun bir fotoğrafını paylaştı ve ona bir saygı duruşunda bulundu. “Burada, dünyada özlenecek ne güzel bir ruh. Jackie, General Hospital’daki ilk akıl hocalarımdan biriydi. Esprili bir espri anlayışı olan sıcak bir kadındı. Hayatı kucakladı. Üzücü bir gün” diye yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/tyler-christopher-arrested-public-intoxication/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir