Tyler Cameron, Kristin Cavallari ile Nerede Olduğunu Açıkladı


Yaşadığı durum hakkında “Her şey yolunda” dedi ve Matt’in onunla olan ilişkisinin de “harika olduğunu” açıkladı. Rachael Kirkconnell. “Yeni oda arkadaşımı aldım ve birlikte eğleniyoruz.”

Tyler, yeni evinde süslenecek boş bir sayfayla Florida kıyı şeridini yansıtan canlı mavilerle oynamaktan heyecan duyuyordu.

“Bir renk patlamasına ihtiyacım var çünkü alanımda soğuk ve sakin olmayı seviyorum ama aynı zamanda biraz enerjiye de ihtiyacım var” dedi. “Mekanım boyunca, mekanı gerçekten canlı tutan eğlenceli renk patlamaları var – ve çok harika çıktı.”

Matt’le kendisinin ortak pedlerini nasıl dekore ettiklerine baktığında Tyler, bunun bir “felaket” olduğunu söyleyerek şaka yaptı ve Matt’in sezonda son gülü alan Rachael’i umduğunu söyledi. Bekâr“ona yolu göstermeye yardımcı olabilir.”

Tyler, “Ona bir şeyler seçmesine izin vermeye çalıştım ve her yer bizim evimizdi,” dedi. “Krepler, aslanlar, zürafalar ve sadece bir arabaya sığmayan şeyler asmak istedi. Evimize biraz sipariş verdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326872/tyler-cameron-reveals-where-he-stands-with-fantastic-kristin-cavallari?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir