Tyler Cameron İdeal İlk Buluşma Tavsiyesini Veriyor (Özel) – Hollywood Life


tyler cameron


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Reality TV yıldızı girişimci oldu Tyler Cameron takip ederek yıldızlığa yükselişinden bu yana hayranlarıyla flört, iş ve ötesi için tavsiyelerini paylaşıyor Hannah Brownmevsimi bekarlığa veda. Florida yerlisi kısaca çıkmaya devam etti Gigi Hadid, ve kısa süre önce, babasından randevular için para göndermesini istediğini hatırlayarak, o sırada banka hesabında nasıl yalnızca 200 doları olduğunu anlattı. ile yaptığı ÖZEL bir röportajda parmağını şaklatarak, “Sanırım bir Doların değerini gerçekten öğrendim ve New York’un bana parayı bu şekilde harcayabileceğini nasıl öğrettiğini öğrendim, bu çılgınlık” dedi. HollywoodYaşamı. “buraya indim [to Florida] ve gayrimenkule nasıl yatırım yapacağımı ve bir şeyler yapacağımı öğrenmeye başladım… bu yüzden artık her zaman güzel randevulara harcamama gerek yok. Biraz karıştırmaya çalışıyorum!”

Tyler, artık bir kızla randevuya çıktığı zaman “biraz vakit ayırmaya çalışıp sonra akşam yemeğinde bir ton para harcamak konusunda endişelenmeyi” sevdiğini açıkladı! “Belki tekneye binip tekneye yiyecek getirmeyi ve gün batımında küçük bir gezinti yapmayı severim,” diye anımsıyor. “Bunlar Florida’da yapabildiğim ama New York’ta gerçekten yapamadığım şeyler. Ama bunu yapmayı seviyorum.”

Tyler Cameron İdeal İlk Buluşma Tavsiyesini Veriyor (Özel) - Hollywood Life
Tyler Cameron. (Sahne)

Tyler, HL ile konuştu Astral Tequila ile ortaklaşa, Adobe Brick Projesi için tekilanın üretildiği Meksika, Jalisco topluluklarında evler inşa etme misyonlarının duyurulmasına yardımcı olmak. “Her şeyden önce tekila seviyorum ve onların tekilasını içmeyi seviyorum. Ama sonra marka hakkında ve neyin arkasında durdukları ve ne yaptıkları hakkında daha fazla şey öğrendiğimde, yardım edemedim ama onların daha da fazla arkasında durdum,” tomurcuklanan emlak kralı fışkırdı. “İçtiğiniz veya satın aldığınız her şişe için, satın aldığınız her şişe için iki tuğla oluşturduğunu söylemeliyim. O iki tuğla, Meksika’nın Jalisco kentindeki evlerin inşasına gidiyor ve şimdiye kadar 10 evi bitirdiler. Bu yüzden bence bu oldukça şaşırtıcı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/tyler-cameron-dating-advice/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir