Tyler Baltierra Öncesi ve Sonrası Fotoğraflarında Vücut Yağını Azaltıyor, Karın Karınlarını Gösteriyor – Hollywood Life


Tyler Baltierra, Catelynn Lowell


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

Genç Anne OG yıldız Tyler Baltierra Son birkaç hafta içinde biraz vücut yağını “kesti” ve şimdi Instagram’da sonucunu gösteriyor. 30 yaşındaki oyuncu, 1 Haziran Çarşamba günü sosyal medyaya şunları söyledi: “Bu kesinti iyi gidiyor ve hala tüm hareketlerimde gücümün çoğunu koruyorum! @torrez_jerry08 ve @_alexis.jean’a bu süreçte bana yardım ettiği ve tavsiye verdiği için büyük bir alkış! Yeniden hacim kazanmaya hazır olana kadar parçalayacak daha fazla vücut yağım var, ancak şu an için mevcut sonuçlarımdan oldukça memnunum!”

Sağ tarafı 21 Mart’ta, sol tarafı 1 Haziran’da çekilmiş olan yukarıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, Tyler bu 10 hafta boyunca biraz vücut yağı kaybetti, ancak işi bitmedi. Henüz onun fitness yolculuğu ile. Catelynn Lowell‘in kocası açıkladı, “Aynı tutarlılıkta 2 yıl daha düşünüyorum ve umarım hedefime daha yakın görünüyor olacağım. Tek bildiğim, şimdi durmayacağım… bu benim için hala bir başlangıç. Hadi gidelim!”

Tyler kısa süre önce vazektomi geçirdi, bu yüzden onu tekrar ayağa kalkıp sevdiği şeyi yaparken görmek güzel. Sadece birkaç hafta önce, Tyler, alındıktan sonra özel yerlerine krema sürüyordu. İşlemden önce Catelynn, çocuk sahibi olmalarının bittiğini ima etmişti. Kızları Rya’nın 14 Nisan tarihli bir Instagram fotoğrafını etiketledi ve “#ourlastbaby” dedi. Tyler ve Catelynn’in dört çocuğu var: bebek Rya, Novalee7 ve vaeda3. Onlar da kızının biyolojik ebeveynleri carly, 12, 2009’da doğdu ve evlat edinildi. Yolculukları her ikisinde de belgelendi 16 & Hamile ve Genç Anne OG.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/tyler-baltierra-cuts-body-fat-before-after-photos/

Yorum yapın

SMM Panel