Tyga, Avril Lavigne’e Özel Elmas Zincir Hediye Etti – Hollywood Life


Tyga, Avril Lavigne'e Özel Elmas Zincir Hediye Etti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: TPG / BACKGRID

tayga yeni sevgilisine hediye etti Avril Lavigne, kasırga aşklarının ortasında inanılmaz bir elmas kolye. Rapçi, punk pop prensesini adının taşlarla hecelendiği 50 karatlık bir zincirle dondurmaya karar verdi. TMZ. Başyapıtı yaratan ünlü kuyumcu, Eric Mavaniçıkışa Tyga’nın 16 Mart Perşembe günü Avril’i şaşırttığını söyledi. Eric ayrıca 80 bin dolar değerinde olduğunu söylediği parçanın inanılmaz bir videosunu da paylaştı. instagram.

Satış noktası, mücevherin beyaz elmas, siyah elmas ve pembe safirden oluştuğunu bildirdi. Bir kaynağa göre Avril’in onu Los Angeles’ta Tyga ile bir randevuda giydiği söylendi. TMZ.

Lüks hediye alışverişi, süper yıldızların yeni aşklarını tüm Paris Moda Haftası’nda sergilemesinden birkaç hafta sonra gerçekleşir. Y/Project moda şovunda, Avril ve Tyga baştan aşağı siyah ve uyumlu deri ceketler giyerek önde ve ortada oturuyorlardı. Sadece birkaç gün önce çift, tutkulu bir öpücüğü paylaştıklarında bir Mugler x Hunter Schafer Partisinde aşklarını doğruladı.

Tyga, Avril Lavigne'e Özel Elmas Zincir Hediye Etti – Hollywood Life
Avril Lavigne ve Tyga, Mart 2023’te Los Angeles’ta. (TPG / BACKGRID)

“Karmaşık” şarkıcı ve “Taste” hit yapımcısı da bir gün önce Ottolinger şovunda kucaklaşırken görüldü. Ve o akşam ev sahipliğinde Paris Moda Haftası partisine birlikte gittiler. Leonardo DiCaprio.

Avrupa tatili, Şubat ayında Avril ve nişanlısının Mod Güneşi birlikte geçirdikleri iki yılın ardından nişanlarını iptal etmişti. Avril’in bir temsilcisi, nişanın iptal olduğunu doğrularken, Mod Sun’ın temsilcileri bu haberin kendisini gafil avladığı konusunda ısrar etti.

Aynı sıralarda Avril ve Tyga, Nobu Malibu’da yemek yerken görüldüklerinde romantik bir bağ kurdular. İlişkileri kamuoyunun gözü önünde ortaya çıkarken Mod Sun, şarkıcıdan ayrılmasıyla ilgili sessizliğini bozdu. “Bir hafta içinde tüm hayatım tamamen değişti” diye yazdı. instagram. “Sadece her şey için bir plan olduğunu biliyorum. Başımı dik tutacağım ve kırılmış hissettiğimde bile her zaman kalbimi dinleyeceğim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/tyga-gifts-avril-lavigne-diamond-chain/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir