Ty Dolla $ign, Kendrick Lamar’ın Yeni Albümü ‘Duyduğu En Çılgın’ Dedi – Hollywood Life


Ty Dolla $ işareti


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Smirnoff için Greg Doherty/Getty Images

Ty Dolla $ işareti40, kredi veriyor Kendrick Lamar ve merakla beklenen yeni albümü. Şarkıcı, müzisyen arkadaşının son sürümünü aradı, Bay Moral ve Büyük Stepperler14 Mayıs’ta Smirnoff ve Smirnoff Lemonade adına Billboard MusicCon’daki manşet performansından önce Smirnoff Lemonades Lounge’da bir görünüm sırasında sahip olduğu “en çılgın” albümlerden biri. yetenekli hip hop sanatçısıyla geçmişte olduğu gibi işbirliği yapın.

“Kendrick ile çalışmak istiyorum [Lamar] Yeniden. Hayatımda duyduğum en çılgın albümlerden birini çıkardı,” dedi Ty EXCLUSIVELY HollywoodYaşam bir röportajda. “Öyleyse ona bağır.”

Ty Dolla $ işareti
Ty Dolla $ign, Smirnoff Lemonades Lounge etkinliğinde bir Smirnoff limonatasıyla poz veriyor. (Smirnoff için Greg Doherty/Getty Images)

Söz yazarı, 2007’de müzik endüstrisine girdiğinden beri birçok sanatçıyla işbirliği yaptığı biliniyor. Nicki Minaj, Chris Brown, Ömer, Beşinci Uyum, Jason Derulo, ve daha fazlası, ancak Kendrick’e ek olarak, birlikte çalışmak istediği daha çok şey var. “Birlikte çalışmayı çok isterim küçük bebekHenüz birlikte çalışmadığım,” diyerek HL’ye anlatmaya devam etti. “Emin ol çok daha fazlası. Söylenene ve bitene kadar çalışmaya devam edeceğim.”

Son zamanlarda neler yaptığına gelince, Ty şu anda “birkaç özellik” üzerinde çalıştığını doğruladı, ancak henüz tam olarak bir şey veremez. “Keçilerle yaptığım kesinlikle birkaç özellik var” dedi. “Bunu böyle koyacağım ve bu konuda çok heyecanlıyım. Henüz isim vermeyeceğim ama sizler burada ne yaptığımızı zaten biliyorsunuz, bu yüzden dikkatli olun.”

Ty Dolla $ign, Kendrick Lamar'ın Yeni Albümü 'Duyduğu En Çılgın' Dedi – Hollywood Life
Ty Dolla $ign, Billboard MusicCon performansının önünde. (Smirnoff için Greg Doherty/Getty Images)

Ty ayrıca EZMNY Records’u oluşturmak için Motown ile yaptığı son işbirliğinden de bahsetti. “EZMNY Records bu neslin en büyük plak şirketlerinden biri olacak” diye söz verdi. “Uzun zamandır üzerinde çalışıyorum. Her zaman hayallerimden biri olmuştur. Yani ben ve ortağım, Shawn Barronbağlantı kurduk ve en sevdiğim sanatçılardan biriyle anlaşabildik, leon thomasbir süredir baktığım kişi. Bunun için çok heyecanlıyım, albümü inanılmaz. Aslında bana birkaç hafta içinde düşecek olan ilk single’ın videosunu gönderdiler. Bu yüzden aşırı heyecanlıyım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/ty-dolla-sign-kendrick-lamar-album-craziest-collaboration-interview/

Yorum yapın