‘Two & A Half Erkekler Angus T. Jones Yeni Fotoğraflarda Tanınmıyor Gibi Görünüyor – Hollywood Life


Angus T.Jones


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mükemmel Resim / Shutterstock

Angus T.Jones29, bir görüldü ender görülme Pazar günü Los Angeles, CA’da. bu İki ve yarım adamlar yıldız, beyaz bir tişört, gri şort ve ters kırmızı bir beyzbol şapkasıyla bir mahallede dolaşırken sitcom’daki günlerine kıyasla tanınmaz görünüyordu. Ayrıca 20’li yılların ortalarındaki temiz traşlı görünümünden çok farklı olan sakal dolu bir yüzü vardı ve görünümüne gözlük ekledi.

Angus’un son gezisi, mahallesinde çıplak ayakla yürüdüğü bildirildikten sadece birkaç hafta sonra gerçekleşti. Siyah bir tişört, şort ve gri bir bere içeren benzer bir kıyafet giymişti. Kameralar arasında gezinirken rahatlamış görünüyordu.

Angus T.Jones
Angus önceki bir etkinlikte farklı görünüyor. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Nisan sonundaki gezisinden önce, Angus’un bir yıldır görülmediği bildirildi. 2012’de aniden ayrıldığında manşetlere girdi. İki ve yarım adamlar ve birlikte programa çıktıktan sonra Tanrı’yı ​​bulduğunu belirten 10 dakikalık bir video paylaştı. Charlie Sheen Ve Jon Cryer neredeyse 10 yıldır. Ayrıca izleyicileri, Charlie’nin karakterinin playboy eğilimleriyle dolu bir hayatta gezindiği diziyi “pisliği” nedeniyle izlemeyi bırakmaya çağırdı.

“Eğer izlersen İki ve yarım adamlarlütfen izlemeyi bırak İki ve yarım adamlardedi klipHristiyan grup Forerunner Chronicles tarafından yayınlandı. Youtube sayfa. “Two and a Half Men’deyim ve orada olmak istemiyorum. Lütfen izlemeyi ve kafanızı pislikle doldurmayı bırakın. İnsanlar bunun sadece eğlence olduğunu söylüyor. Televizyonun ve beyninizin etkileri hakkında biraz araştırma yapın ve söz konusu televizyon olduğunda, özellikle de ne izlediğinizle ilgili bir karar alacağınıza söz veriyorum.”

Angus T.Jones
Çocukken Angus. (Dee Cercone/Everett Koleksiyonu)

Angus kararına sadık kaldı ve ayrıldığından beri hiçbir şey yapmadı İki ve yarım adamlar. Ayrılışından iki yıl sonra, o da konuştu Seventh-Day Adventist Church World Harvest Outreach’te ve şovun “dünyamızdaki birçok insan için gerçekten sorun olan konuları hafife aldığını” düşündüğünü söyledi. Ayrıca, “ücretli bir ikiyüzlü olduğunu çünkü benim için uygun değildi ama yine de yapıyordum” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/two-and-a-half-men-angus-t-jones-unrecognizable-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir