Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano / Shutterstock

Jennifer Lopez53 yaşındaki aktris, şarkıcı, dansçı, yapımcı, giyim tasarımcısı ve parfümcü de dahil olmak üzere eğlence sektöründe pek çok şapka taktı – ancak hiçbir unvan onun için “anne”den daha önemli değil. Bronx yerlisi ikizlerin annesidir Maks. ve emme14, eski kocasıyla Marc Anthony53. Gençler hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenin.

Max ve Emme ne zaman doğdu?

Jennifer, ilk ayrılmasından sadece aylar sonra Marc ile evlendi. Ben Affleck Haziran 2004’te (ancak 2014’te boşandılar). İkisi geçmişte romantik bir ilişki içindeydi ve daha önce 1999’daki ilk albümünde İspanyolca düet “No Me Ames” üzerinde işbirliği yapmıştı. 6’da. Gizli düğünden üç yıl sonra, Manhattanda hizmetçi star 8 Kasım 2007’de hamile olduğunu açıkladı.

Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Hamile bir J.Lo, 2007’de eski Marc Anthony ile birlikte görülüyor. (Broadimage/Shutterstock)

O zamanlar 38 yaşındaki oyuncu, haftalarca süren spekülasyonların ardından Marc ile Miami’de ortak El Cantante Turu’ndayken haberi verdi. “Marc ve ben bir bebek bekliyoruz!” dedi Marc yumruğunu beşiklerken. “Mutluyuz… Bu hayatımızın özel bir zamanı. Ve size söylemek için son gösteriye kadar bekledik” dedi.

Doğumdan sadece haftalar önce, J.Lo’nun babası David Lopez ortanca kızının bir değil iki bebek beklediğini doğruladı. “Evet, ikizler… Sorun benim ailemde, kız kardeşimin de ikizleri vardı, yani bu kalıtsal bir şey” dedi İspanyolca programda Escendalo TV. “Çok gurur duyuyorum. Jennifer yıllardır anne olmayı özlemiş.”

bu Bu Benim… O zaman şarkıcı, 22 Şubat 2008’de Long Island, NY’de Max ve Emme’yi dünyaya getirdi. İNSANLAR dünya çapında seçkin bir dergi.

Yıllar sonra Jennifer, o zamanlar 11 yaşındaki Max ve Emme ile Twin Talk adlı bir YouTube videosunda ikizleri olduğunu öğrendiğini düşündü. “Hamile olduğumu fark ettiğimde Portekiz’deydim. Büyük bir gösteri yapıyordum ve iki günlüğüne uzaklaşmıştım. Orada oturduğumda saç ve makyaj karavanımdaydım ve işte hissettiklerim” dedi onlara. “Karnımda bir çarpıntı hissettim. Midemde küçük bir kelebek gibi hissettim ve hemen içimde hayat olduğunu anladım. Biliyordum. Tam kafama geldi.”

Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Jennifer, Ocak 2020’de Florida, Hallandale Beach’teki Pegasus Dünya Kupası’nda Max ve Emme ile birlikte görülüyor. (Larry Marano/Shutterstock)

Doktorun ofisindeydi, ona haber söylendi. “Doktor diyor ki, şuradaki küçük pirinç tanesini görüyor musun? Bebek bu. Şuradaki diğer küçük pirinç tanesini görüyor musun? Bu diğer bebek,” diye açıkladı. “’Ne’ gibiydim. Histerik bir şekilde gülmeye başladım. Sadece sesli güldüm, inanamadım. Ve ikizlerim olacağını böyle öğrendim.”

Yıllar boyunca Max ve Emme

“Hindistan cevizi” (Jen’in onlar için takma adı) spot ışığında büyüdü, genellikle süperstar anneleri ve eski erkek arkadaşı da dahil olmak üzere çeşitli romantik ortaklarıyla fotoğraflandı. Casper Akıllı2011’den 2016’ya kadar çıktığı eski nişanlısı Alex Rodriguez2017 – 2021 yılları arasında birlikte olduğu ve beau’yu yeniden alevlendirdiği Ben Affleck2021’de yeniden bir araya geldiği kişi.

Özellikle, Max ve Emme, Alex’in kızlarına çok yakındı. Nataşa16 ve ella, 13, medyada ve annelerinin sosyal medya kanallarında sık sık görüntülendiler. 2021’de Ben’in çocuklarıyla oldukça fazla zaman geçiriyorlardı. Menekşe16, Seraphina13 ve samuel9, eski karısıyla paylaştığı Jennifer Garner49. Süperstar çift evli ve 19 Ağustos 2022 hafta sonu büyük bir kutlamaya hazırlanırken Ben ve çocuklarıyla daha da fazla zaman geçireceklerinden eminler.

Bennifer’ın yeniden alevlenen romantizminin bir sonucu olarak, Max ve Emme, babaları Marc’ın evi aradığı Miami’ye kıyasla Los Angeles’ta daha fazla zaman geçiriyorlar ve Alex’in de bir ikametgahı var (annelerinin de güneyde 32 milyon dolarlık bir Star Island evi var). Florida şehri). 2021-2022 öğretim yılı öncesinde J.Lo, muhtemelen ikizleri Bel-Air’deki (ve Brentwood’da yaşayan Ben’e yakın) evine kaydettirmek için Los Angeles çevresindeki çeşitli özel özel okulları kontrol ederken görüldü.

Yıllar boyunca paparazziler tarafından yoğun bir şekilde fotoğraflanmanın ve annelerinin Instagram’ında merkez sahne olmanın ötesinde, ikisi de kırmızı halılardaydı! İkizler, kırmızı halıda ilk kez yedi yaşında, annelerinin animasyon filminin 2014 galasına katıldılar. Ev.

Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Max ve Emme, J.Lo’nun animasyon filmi ‘Home’un 2015 galasına 7 yaşında katılıyor. (Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock)

Emme spot ışığına adım atıyor

Jennifer kısa süre önce Emme’den “onlar/onlar” zamirlerini kullanarak bahsettiğini açıkladı. Bu arada Emme, 2020 Super Bowl İlk Yarı Şovunda büyük bir şekilde dikkatleri üzerine çekti! O zamanlar 11 yaşındaki oyuncu, performansa birlikte manşet olan Jennifer ile birlikte etkileyici bir şekilde şarkı söyledi. Şakira.

Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Emme, Jennifer ile Şubat 2020’de Super Bowl’da sahne alacak. (Mario Houben/CSM/Shutterstock)

Emme, Bruce Springsteen’in J.Lo’nun Latin marşı “Lets Get Loud” ile remikslenen “Born In The USA” şarkısından birkaç mısra söylemek için sahneye çıktı ve seyirciyi büyüledi! Sahnede diğer çocuklarla birlikte bir kafeste konumlanmışken “Hayatını yaşamak istiyorsan/Tüm yol boyunca yaşa ve onu boşa harcama” dediler. O an kasıtlı olarak politikti ve eski Başkan Donald Trump’ın ABD/Meksika sınırındaki aileleri ayıran göçmenlik politikasına yanıt olarak güçlü bir açıklamaydı.

Jennifer performanstan sonra, “Kızlarımın, benimle sahnede olan ve dünyanın her yerindeki küçük kızların seslerini nasıl kullanacaklarını ve oldukları her şeyle nasıl gurur duyacaklarını bilmelerini istiyorum” dedi. “Diğer insanlar duvarlar inşa etmeye, bizi dışarıda tutmaya veya kafeslere kapatmaya çalışabilirler. Hepimizin birlikte bu güzel ülkeyi gerçekten harika yapan şey olduğunu bilmekten gurur duyuyoruz.”

Emme’nin benzersiz stili

2021’de Emme, tamamen benzersiz bir tarzı benimsedi! Muhteşem genç, korkak, daha kısa bir süre sallamaya ve doğal buklelerini kucaklamaya karar verdi. İlkbaharın başlarında, Nobu Malibu’da teyzeleri için bir akşam yemeğinde çıkış yaptıkları saçlarını da maviye boyadılar. lynda lopezBen ve Jennifer’ın yeniden alevlenen ilişkisi erkenden doğum günü.

14 yaşındaki model aynı zamanda bol kesim kot pantolonlar, vintage tişörtler ve argyle kazaklar, Vans spor ayakkabılar ve bol miktarda tulum da dahil olmak üzere bir dizi retro esintili görünümle 90’ları kanalize ediyor.

Twins Max ve Emme Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Emme, Ocak 2022’de annesiyle Beverly Hills’e alışverişe gider. (Broadimage/Shutterstock)

Filmin vizyona girmesinden önce Benimle evlenJennifer, Max ve Emme’nin her ikisinin de “kendi kimliklerini” nasıl bulduklarından bahsetti. Jimmy Fallon. “[They’re like] ‘Bu benim hayatım, kendi kimliğim var, ben buyum, dünya hakkında hissettiklerim bu, düşündüğüm şey bu.’…Kendilerine mesafe koymaları gerekiyor. [from me]”dedi, artık “küçük bir bedende yetişkin insanlar” olduklarını açıklayarak.

Emme & Max, Bennifer 2.0’ın Düğününde

Emme ve Max, evlendiğinde neredeyse tüm ilgiyi annelerinden çalıyordu. Ben Affleck 20 Ağustos 2022’de Georgia’daki malikanesinde. Emme, Jennifer’ın dramatik peçesini Ralph Lauren elbisesine iliştirmesine yardımcı olurken beyaz bir ceket ve pantolonu salladı. Max, Ben’in kızıyla el ele tutuşurken görülünce, beyaz ve nefret dolu bir takım elbiseyle arkayı çekti. Menekşe birlikte koridorda yürürken! Bu gerçekten bir aile meselesiydi!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jennifer-lopez-kids-4642545/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir