TV’deki Bu İkonik Şükran Günü Yemekleri Sizi Acıktırsın


Televizyonun büyüsü ile Şükran Günü’nü birleştirdiğinizde ne elde edersiniz? Ağız sulandıran bir deneyim.

Geleneksel olarak, çoğu TV şovu Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye Günü’nü, genellikle aile eğlenceleri, yemek pişirme karmaşası ve tahmin ettiğiniz gibi, bir Michelin yıldızına layık, oturarak yapılan bir akşam yemeği içeren çok özel bölümler hazırlayarak anar.

Almak Arkadaşlar, örneğin. 1994 ile 2004 yılları arasında 10 sezon yayınlanan NBC komedisinin her sezon bir Şükran Günü bölümü vardı. Yani, izleyiciler mükemmel bir şekilde küratörlüğünü yaptığı 10 Şükran Günü yemeği yedi. Arkadaşlar‘ sahne bölümü. Yine de, bir öğün diğerleri arasında göze çarpıyordu. (Bu cevap için okumaya devam etmeniz gerekecek.)

Gilmore Kızlarıoynadığı Lauren Graham ve Alexis Bledel itibari anne-kız ikilisi olarak, tatil bölümlerinde de adil bir pay aldı. Aslında, üçüncü sezondan bir Şükran Günü bölümünde Lorelai ve Rory bir değil, iki değil, üç değil, dört şenlikli bayramlar. Bu seni acıktırmazsa, ne yapacağını bilemeyiz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354835/let-these-iconic-thanksgiving-dinners-from-tv-make-you-hungry?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir