Tüm Zamanların En İyi Mahkeme Salonu Gösterileri için All Rise


Saygıdeğer Mathis ailesi E!’ye gidiyor.

Yeni bir yüzünü görmeye hazır olun Yargıç Greg Mathis, ikonik TV kişiliği, hayranlarına yeni E! gerçeklik serisi Mathis Ailesi Önemlidirprömiyer 19 Haziran.

15 yıldır aynı şehirde birlikte yaşamamış olan dizi, Yargıç Mathis ve ailesini, eşini takip edecek. Linda matematikve çocuklar Yeşim Mathis, Camara Mathis Webb’in fotoğrafı., Greg Mathis Jr. ve Amir Mathis– ünlü bir realite TV ailesi olmanın getirdiği diğer komik maskaralıklarla birlikte yeni ilişkileri ve yeni kariyerleri keşfederken.

Uzun yıllardır türün dayanak noktası olan Yargıç Mathis, küçük ekranda iz bırakan tek hakem değil. gibi büyük isimlerden Yargıç Judy Sheindlin ve Jerry Springer Uzun süredir devam eden ve yakın zamanda prömiyeri yapılan dizilere kadar, mahkeme salonu TV, hayranları on yıllardır besledi.

Mathis ailesi mahkeme salonunu terk edip küçük ekrana geçmeden önce, geçmişteki ve günümüzdeki en iyi mahkeme salonlarından bazılarına göz atıyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333765/all-rise-for-the-best-courtroom-shows-of-all-time?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel