Tüm Zamanların En İyi Emmy Kırmızı Halı Modası Görünümlerini Görün


Ah benim Emmy’m! Muhteşem bir ödül şovu modası hakkında konuşmalıyız.

12 Eylül’de NBC’de yayınlanacak 2022 Emmy Ödülleri için heyecan artmaya devam ederken, birçok TV hayranı En İyi Komedi Dizisi veya En İyi Erkek Oyuncu veya Drama Dizisinde Kadın Oyuncu gibi en iyi kategorilerde kimin büyük kazanacağını seçiyor.

Ancak diğerleri için, yıllık ödül töreninin tek bir anlamı var: Kırmızı halı moda anlarının şiddetli zamanı.

Aktrisler defalarca Zendaya, Viola Davis, Mandy Moore ve Tracee Ellis Ross tasarımcı önlükleri, gösterişli takıları ve cesur aksesuarlarıyla modaseverleri büyüledi.

Bu yıl adaylar gibi farklı olmamalı Kaley Cuoco, Reese Witherspoon, Lily James ve Amanda Seyfried Kasabada göz alıcı bir gece geçirmek için Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’na adım atması bekleniyor.

Hollywood’daki stilistler ve glam ekipleri, müşterileri için çok gizli görünümleri tamamlarken, Emmy’nin kırmızı halısını vuran en iyi giyinen yıldızlarla hafızalarda bir yolculuğa çıkıyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344788/these-best-dressed-stars-at-the-emmys-deserve-an-award-for-their-eye-for-style?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir