Tüm Zamanların En Ateşli Coachella Performans Kıyafetleri: Resimler – Hollywood Life


beyonce


Galeriyi görüntüle

Her yıl, Indio, CA’daki Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’ne ünlüler, tüm yıl boyunca göreceğimiz en çılgın ve vahşi görünümlerden bazılarını giyerek geliyor. Gözler kesinlikle etkinliğe katılanların tarzındayken, etkinlikteki sanatçılar da büyük ilgi görüyor. Yıllar boyunca, müziğin en büyük isimlerinden bazılarının çölde sahne aldığını gördük ve bayanlar söz konusu olduğunda, gösteriye her zaman A-plus tarzı oyunlarını getiriyorlar.

Beyonce

beyonce
Beyonce, 2018’de Coachella’da performans sergiliyor. (SplashNews)

Gerçek olalım, Beyonce’nin 2018 Coachella performansı tarihe geçecek. TWINS’i doğurduktan sonra bir yıldan kısa bir süre sonra sahneye çıktığı için, performansa hazırlanmak için ne kadar çok çaba harcandığına dair bir belgesel bile çekti. Söylemeye gerek yok, Beyonce sahnede bir dizi farklı görünümü sallarken kesinlikle inanılmaz görünüyordu. Burada, sarı bir elbise ve kısa bir sweatshirt ile eşleştirilmiş bir çift papatya dükü içinde öldürür. Görünümünü püsküllü çizmeler ve imza buklelerinde saçlarıyla tamamladı.

Kacey Musgraves

kacey bıyıkları
Kacey Musgraves Coachella’da sahnede. (Deklanşör)

Kacey Musgraves 2019’da Coachella’ya country müziği getirdi ve o da rol aldı. Şarkıcı, omuzlarını örten ve sırtından aşağı doğru inen pelerinli bir elbise ile bir elbise giydi. Saçlarını arkadan atkuyruğu şeklinde toplamış ve görünümünü tamamlamak için kalın takılarla süslenmişti. Performansı sırasında gitarı önde ve merkezdeyken, kesinlikle onun muhteşem topluluğundan uzaklaşmadı.

lizzo

lizzo
Lizzo, Coachella’da sahneye çıkıyor. (Deklanşör)

lizzo Coachella 2019’da performans sergilerken tam bir patron bebeği gibi görünüyordu. Şarkıcı, göğsünde şeffaf kumaş bulunan dalgalı bir yakaya sahip tek bacaklı, kırmızı bir elbise giymişti. Sahnede özgürce hareket edebilmesi için rahat spor ayakkabılarla kombinlenen kıyafete uygun kırmızı göz farı bile taktı.

Bunların geldiği yerde çok daha şaşırtıcı Coachella performans görünümleri var! Bunları kontrol etmek için yukarıdaki galeriye tıklayın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/hottest-coachella-performance-outfits-all-time-pics-photos-3585038/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir