Tüm Yıldızları Kardashians Prömiyerinde Görün


Kırmızı halıdaki Kardashianların sayısını takip edebilir misin?

Kardashian klanının üyeleri—Khloé Kardashian37, kim Kardashian41, Kourtney Kardashian42,—Hulu’nun galasına geldi Kardashianlar Los Angeles’taki Goya Stüdyoları’nda kırmızı halıda göz kamaştırıcı görünümlerle dolaşmak, yeni seride halka yardımcı olmak için.

Halıyı ilk alan Kris oldu. çekirdek kumar eşleşen pembe topluluklarda, ardından kızları çocukları ve ortaklarıyla birlikte. Diğer ünlü katılımcılar dahil Anastasia Karanikolaou, teyana taylor, Nicole Williams İngilizce ve dahası.

Kendal ve Kylie jenner etkinlikte fotoğraflanmadı. Kylie iki ay önce ikinci çocuğunu kucağına aldı. Kurt Webster-ile Travis Scott. Kylie Cosmetics patronu, doğum yaptığından bu yana yaşadığı deneyim konusunda inanılmaz derecede samimi ve bir Instagram hikaye videosunda “tamam olmamak için sorun değil” dedi.

Kendime biraz baskı yapıyordum ve kendime sürekli ‘bütün bir insan, güzel, sağlıklı bir çocuk yaptım’ ve geri dönmek için baskı yapmayı bırakmalıyız, psişik olarak bile değil, sadece kendime hatırlatıyorum. doğumdan sonra zihinsel olarak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326461/see-all-the-stars-at-the-kardashians-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın