Tüm Y2K Flashback’leri için NYFW 2003’ten Anları Yeniden Yaşayın


Yıl 2003’tü ve bütün kızlar halka açık bir ilişki için dışarı çıkıyorlardı.

New York Moda Haftası hemen köşeyi dönünce ve bu sezonun merakla beklenen defilelerinden önce, geriye dönüp yirmi yıl önce kimin ön sırada, sahne arkasında ve hatta podyumda oturduğuna bir göz atıyoruz.

Nihai erken aughts-merkezli modaya göre giyinmiş olan ünlüler kadar? (İyi bir kot pantolonla eşleştirilmiş spagetti askılı elbiseleri ve tişörtleri düşünün). yıldızlar gibi Jessica Simpson, Scarlett Johansson, Beyoncé Ve Jay z hepsi en heyecan verici defilelerde görüldü ve yıldızlarla dolu parti sonrası partilerden bahsetmiyorum bile.

Ve bu yıl birkaç isim vermek gerekirse Proenza Schouler, Gabriella Hearst ve Michael Kors gibi koleksiyonları dört gözle bekliyor olsak da, Baby Phat ve BCBG Max Arzia gibi markaların tasarımlarının podyumun merkezinde olduğu zamanı unutmayalım.

2003’te New York Moda Haftası’nın nasıl göründüğünü yeniden gözden geçirerek anılar şeridinde bir gezintiye çıkın (ya da dikme mi demeliyiz):


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364167/relive-the-stylish-moments-from-new-york-fashion-week-2003-for-all-the-y2k-flashbacks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir