Tüm Ünlüler Bu Retro Denim Trendini Giyiyor – Hollywood Life


bol kot
Resim Kredisi: mlasaimages/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Stil uyarısı: rahatlık geliyor. Süper skinny jeanlerin trend olmanın tek yolu olduğu günler geride kaldı. Artık erkek arkadaşı kot pantolonlarından mom kot pantolonlara ve aradaki her şeye gardırobumuzda çok daha fazla stil çeşitliliği ve yer var.

Gigi ve Bella Hadid, Hilary Duff ve Jennifer Lawrence gibi favori ünlülerimizden birkaçı süper şık sallanırken görüldü. hımbıl kot. Rahat denimin şu anda spot ışığında olduğunu söylemek güvenli ve biz onu seviyoruz. Olması gereken nihai trendi yaratmak için konfor ve stilin bir araya gelmesini seviyoruz.

Mükemmeli bulduk, uygun fiyatlı kot (50 doların altında) ve mükemmel bir benzerler. Sonbahar gardırobunu yenilemek için tam zamanında trende katılabilirsiniz. Ayrıntılar için okumaya devam edin.

Bir çift rahat, yırtık kot pantolon.

bu SweatyRocks Günlük Gevşek Yırtık Kot gurur verici şekil ve rahat oturmanın mükemmel birleşimidir. Yüksek belli kot pantolon, gergin bir zarafet getiren bir dizi yırtık ile sıkıntılı bir görünüme sahiptir. Yüksek kaliteli birinci sınıf kumaştan üretilmiştir, bu da onları süper rahat ve gün boyu kullanım için mükemmel kılar.

Kot pantolon modaya uygun yetenek ve sevdiğimiz 90’ların görünümünün ideal birleşimini sunan vintage bir görünüme sahip olun. Bu kotları en sevdiğiniz günlük spor ayakkabılarla giyebilir veya dışarıda bir gece geçirmek için platform sandaletlerle kombinleyebilirsiniz.

bir müşteri söz konusu, “Bu kot pantolonun uyumunu seviyorum. Bana 90’ların sonunda giydiğim bol kot pantolonları hatırlatıyorlar ama şimdi yüksek belliler.”

Rahat bir trendi seviyoruz ve bu sonbahar için mükemmel olanı. 50 dolardan daha az bir fiyata, bunu kendinize ait yapın ve yeni favori modaya uygun, sarkık kot pantolonunuzu yakalayın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/celeb-slouchy-jeans-4827511/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir