Tüm Umduğunuz Bu Biz Dizi Finali miydi? Bize söyle!


Salı günleri artık çok daha az ağlamaklı olacak Bu biziz sonuçlandırmıştır.

Uygun bir şekilde “Biz” başlıklı dizinin finali 24 Mayıs’ta yayınlandı ve izleyicilere NBC’de altı sezonun ardından Pearson ailesine veda etti. Ama o uzun zamandır yıldız olan “kapanış ve tatmini” sağladı mı? Jon Huertas E’ye söz verdi! Haberler? Bu senin karar vermen için.

Bölüm, Kate’i takip etti (Chrissy Metz), Kevin (Justin Hartley) ve Randall (Sterling K. Brown) anneleri Rebecca’nın cenazesi için hazırlanırken onun gitmiş olduğu gerçeğiyle barışmaya başladılar. Ama geçmişe dönüş sahnelerinde daha genç bir Rebecca (Mandy Moore) ve ilk kocası Jack (Milo Ventimiglia) üç çocuğuyla (dizi orijinalleri tarafından oynanan) bir gün geçirdikleri için Lonnie Chavis, Mackenzie Hancsicsak ve Parker Batessırasıyla).

Bölüm sona erdiğinde, Rebecca’nın ölüm sahnesine geri döndük, burada Jack’in yeniden bir araya gelmeleri sırasında Rebecca’ya ne söylediğini öğrendik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332069/was-the-this-is-us-series-finale-all-you-hoped-for-you-tell-us?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir