Tüm Sezon Boyunca Giydiğimiz 100 Doların Altında 10 Bahar Sandalet


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

2023 baharı için moda trendleri geldi ve biz en çok ayakkabı oyunumuzu yükseltmekten heyecan duyuyoruz. Bahara en şık çiftlerle adım atıyoruz ve aklımızda ilk sırayı sandaletler alıyor. Sıcaklıklar yükseldikçe, kıyafetinizi tamamlamak için bir çift terlik veya sandaletten daha iyi bir ayakkabı var mı?

Sıcak havalar için sandaletler konusunda çoğu zaman yanılmamak mümkün olsa da, bahar için mükemmel çifti seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç trend var. Kontrol listesinin başında rahatlık ve çok yönlülük yer alırken, ayakkabılarınızla eğlenceli ve şık olmanın zararı olmaz.

Bantlı metalik tasarımlar ve platform sandaletlerden klasik örgülü slip-on’lara ve daha fazlasına, sizi bahar ruhuna sokmak için favori sandaletlerimizi bir araya getirdik. Charles & Keith, Amazon, H&M, Mango ve diğer markaların hepsini satın almak için aşağıdan devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369910/10-under-dollar100-spring-sandals-we-re-wearing-all-season-long?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir