Tüm Kış Boyunca Nemli Dudaklar İçin En İyi 12 Dudak Bakım Ürünü


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Güzellik meraklıları, buna bayılacaksınız!

Her zaman tote çantanızın altında yüzen bir dizi dudak ürünü bulundurmayı seviyorsanız, 1). aynı ve 2). Bu havuza eklemeniz için bazı yeni ürün önerilerim var. İtibaren şerit ve Zambak ve Arı ile akufor ve Kule 28Bunlar, hava soğudukça çatlamış, kuru dudakları önlemek için kış güzellik rotasyonunuza ekleyebileceğiniz en iyi dudak balsamları, parlatıcılar, jöleler ve bakımlardır. İster go-to-lip ürünlerinizi stoklamanız, ister yeni bir şey aramanız gerekiyor, bu genel liste sizi kapsıyor.

Piyasadaki en sulu, en nemlendirici ürünler için kaydırmaya devam edin ve kuru dudaklara veda edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354544/the-12-best-lip-balms-glosses-and-treatments-to-get-hydrated-lips-all-winter-long?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir